Autor Wątek: Hyundai ix35 1.7crdi bezpiecznik od przednich postojówek  (Przeczytany 791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Popek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Witam wszystkich posiadam Hyundai ix35  1.7crdi 2012  i nie mogę znaleźć bezpiecznika od postojówki  może ktoś się orientuje gdzie to się znajduje z góry dziękuje

Offline yoda

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 205
Odp: Hyundai ix35 1.7crdi bezpiecznik od przednich postojówek
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec 2022, 22:01:00 »
Światłami steruje moduł DRL i chyba nie ma bezpieczników od poszczególnych żarówek pod kierownicą od świateł jest nr. 2 10A tak wyczytałem z instrukcji. Ale obie nie świecą? Czasem  żarówki nie mają styku świecą jak się je lekko wyjmie zależy od jakości żarówek.

Offline Popek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: Hyundai ix35 1.7crdi bezpiecznik od przednich postojówek
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2022, 15:20:50 »
Witam nie posiadam świateł do jazdy dziennej. Interesuje mnie  podpiecie się pod swiatło postojowe w celu zamontowania sygnalizatora wlanczonych swiateł gdy wysiadasz

Offline yoda

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 205
Odp: Hyundai ix35 1.7crdi bezpiecznik od przednich postojówek
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Sierpień 2022, 17:23:11 »
Podepnij się pod gniazdo postojówki pod maską. Ale nie wiem po co ci to ustaw na auto i same zgasną. Światła do jazdy dziennej przed liftem to światła drogowe. U mnie zapalają się i drogowe i postojówki po odpaleniu auta i nie ma na to lekarstwa chyba że dołożenie układu, przekaźnika i wymiany lamp przeciwmgielnych na takie z układem do jazdy dziennej.

Offline Popek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: Hyundai ix35 1.7crdi bezpiecznik od przednich postojówek
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Sierpień 2022, 19:07:20 »
Dzięki zobaczę  jak ogarnę

Offline weuek

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1096
Odp: Hyundai ix35 1.7crdi bezpiecznik od przednich postojówek
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2022, 07:03:27 »
sygnalizatora wlanczonych swiateł
Uratuje cię wyłancznik. ;-)