Forum > i30 GD
Przełącznik podnoszenia szyby
ZYGIniemce:
Witam ,mam problem z przyciskiem podnoszenia szyby od strony kierowcy ale przycisk który podnosi szybę pasażera ,mogę tylko nim opuścić a podnieść już nie ,ma ktoś jakiś namiar gdzie kupić te przyciski ,lub czy da się naprawić ,panel mam na 2 przyciski i sterowanie lusterkami
robaszek127:
Trzeba rozebrać bo może styk się zawiesił i nie kontaktuje.
Kotwa:
Witam ja mam to samo, że od kierowcy opuszczę szyba pasażera ale już podnieść jej nie mogę, musze wychylić się i od pasażera podnieść. Widziałem na ebay używane, a na fox rzeszów jak się pytałem to nowy org 700 zł.
Rozbierałem to nic tam nie idzie zrobić, płytka sama z niby przełącznikiem/mikro styk/switch z którym nic nie idzie zrobić.
Ryba1133:
Miałem to samo. Rozebrałem klawisz w drobny mak wyczyściłem i złożyłem ponownie i cudownie ozdrowiał i działa od roku poprawnie.
Kotwa:
ale jak go rozbierzesz to tam jest sama płytka i przełącznik/mikrostyk tam nie ma co wiecej rozbierać. On jest przylutowany
Nawigacja
[#] Następna strona