Forum > Zakup Hyundaia
KUPNO - Elantra
kosmos2011:
Drugie ogłoszenie KMHDN51DP1U013015
http://hyundai.afora.ru/eur/vin/kmhdn51dp1u013015/
Data produkcji 2000-12-28, a nie 2003 czyli http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=7589
Czego nie ma :
Elektro-chromatyczne lusterka boczne
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Kurtyny powietrzne
Podgrzewane lusterka boczne
Poduszki boczne przednie
Elektro-chromatyczne lusterko wsteczne może dołożone na zdjęciach nie widać z fabryki auto wyszło bez
ASR (kontrola trakcji)
Komputer pokładowy ten mały wyświetlacz to chyba nie
Podgrzewana przednia szyba
Poduszka powietrzna chroniąca kolana
Tempomat
Szyby atermiczne
Radio z CD
Jeden pilot+kluczyk gdzie reszta?
Łatka na przednim fotelu kierowcy.
Czy jesteś świadomy że w silniku G4GC regulacja luzów zaworowych odbywa się płytkami, a nie jest hydrauliczna?
[ Dodano: 2016-10-04, 00:04 ]
Pierwsze ogłoszenie KMHDN51DP4U123720
http://hyundai.afora.ru/eur/vin/kmhdn51dp4u123720/
Na tylnej klapie brak znaczka 2.0 GLS
Nie posiada:
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Ma:
Tempomat
Spryskiwacze przednich lamp
Zmienne fazy rozrządu
historyk1980:
czyli ten czarny jest lepszy czy raczej oba sobie odpuścić
kosmos2011:
Poproś o numer rejestracyjny ze Szwecji https://fu-regnr.transportstyrelsen.se/extweb/ to może coś się więcej dowiesz.
historyk1980:
oki dzięki za radę.
[ Dodano: 2016-10-04, 00:41 ]
Jeżeli chodzi o ten silnik G4GC to jest on problematyczny, czy raczej nie. Nie ukrywam, że w aucie będzie zamontowany gaz. Z opinii na autocentrum wyczytałem że lepiej jest się zdecydować na jednostkę 2.0 niż 1.6 bowiem spalanie to samo, a silnik 2.0 rzekomo jest najlepszy do założenia gazu.
[ Dodano: 2016-10-04, 12:23 ]
Witam. Właśnie dostałem numer rejestracyjny czarnej elantry wprowadzonej że Szwecji. Mogę prosić forumowiczów o pomoc w odczytaniu ewentualnych info zawartych w wykazie. Oto numer: UUM 357. Pozdrawiam
kosmos2011:
Przebieg ze Szwecji 170754 czyli zgadza się z ogłoszeniem.
Silnik G4GC ma regulację luzu zaworowego płytkami i przy LPG trzeba dokonywać pomiaru i ewentualnej korekty. Silnik G4ED ma hydrauliczną regulacje luzu zaworowego co powoduje że przy LPG ewentualność awarii jest minimalna.
Nawigacja
[#] Następna strona