Forum > Portal

Hyundai i30 P i Kona EV - Akcja naprawcza

(1/1)

Brt:
Przedsiębiorca Hyundai Motor Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Hyundai i30 P, wyprodukowanych w Republice Czeskiej od 9 czerwca 2020 r. do 23 czerwca 2021 r., niezbędne jest przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania modułu sterowania układem ESC. Aktualizacja ma na celu zoptymalizowanie funkcji ostrzegania o zbyt niskim ciśnieniu w oponach (układ TPMS) poprzez udoskonalenie skryptu sterowania układem ESC.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 7 pojazdów.

Posiadacze pojazdów zostaną powiadomieni o konieczności umówienia się na wizytę w ASO Hyundai w celu aktualizacji oprogramowania.


Przedsiębiorca Hyundai Motor Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Hyundai Kona EV (OS EV), wyprodukowanych w Korei Południowej od 11 maja 2018 r. do 13 marca 2020 r., może wystąpić zwarcie w celi zestawu akumulatorów wysokiego napięcia.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 138 pojazdów.

Posiadacze pojazdów zostaną powiadomieni o konieczności umówienia się na wizytę w ASO Hyundai w celu aktualizacji oprogramowania układu zarządzania akumulatorami (BMS) lub wymiany zestawu akumulatorów wysokiego napięcia (BSA).


Informacji związanych z kampanią udziela Hyundai Motor Poland sp. z o.o. (adres: ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa; tel.: 0 800 444 000).

Źródło: http://uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=17727
Źródło: http://uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=17726

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej