Autor Wątek: [Grandeur] ustawienie opadania lusterek przy biegu wstecznym i problem z elektryką  (Przeczytany 1146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ober89

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Jak ustawić opadanie lusterek przy wstecznym ? Teraz mam tak, że jak opadają, to aż do końca, że silniczek słychać jak jeszcze ciągnie, a lustra już nie mogą niżej zejść. Na "D" nie wracają. Wcześniej miałem ten problem tylko na lusterku prawym, ale po demontażu wkładów luster i ponownym założeniu problem jest na z prawym i lewym. Czy można to ustawić ręcznie, czy tylko przez komputer? Inna sprawa: nie podgrzewa mi lusterek i siedzenia kierowcy. Sprawdziłem prąd na lusterka idzie i maty też pokazują, że jest opór i ciągłość. Jaki opór powinien być mat grzewczych ? Fotela jeszcze nie sprawdzałem. Bezpieczniki przy drzwiach kierowcy ok. Jakaś podpowiedź gdzie szukać ?

Offline ober89

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: ustawienie opadania lusterek przy biegu wstecznym i problem z elektryką
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2021, 10:10:45 »
Ponawiam pytanie. Ktoś ma jakiś pomysł ?  Próbowałem różnych sposobów i lusterka tylko opadają i później nie wracają. Czasami nawet, gdy mam wyłączoną funkcję (przełącznik w pozycji neutralnej) to lusterka potrafią się same przestawić. Gdzie szukać problemu ?