Autor Wątek: [ix35 EL] Będę miał komisyjne badanie zawieszenia przez Hyun  (Przeczytany 26068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kurako

  • Gość
[ix35 EL] Będę miał komisyjne badanie zawieszenia przez Hyundai PL.Jest ktoś chę
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Kwiecień 2012, 15:11:50 »
chłopaki, odbiegacie powoli od tematu, nie przekomarzajcie sie bo to nie ma sensu, nawet jak ktoś z hyundaia jest na forum to sie nie ujawni, ani nie zmieni to nic, ze ix20 i ix35 nawalają..
skonczcie OT i pozwolcie lukaszowi.zst wypowiedziec sie w sprawie komisji. Choć mają trochę racji łukasz, że chyba z polskiego nie byłeś orłem, ale nie ważne.

larry

  • Gość
[ix35 EL] Będę miał komisyjne badanie zawieszenia przez Hyundai PL.Jest ktoś chę
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Kwiecień 2012, 20:09:37 »
Odnośnie zawieszenia to w czwartek będąc w serwisie usłyszałem że dla ix35 ma być stosowane nowe rozwiązanie - wymiana sprężyn. Może ktoś mający ix35 wie więcej o tej akcji i może się podzielić szczegółami odnośnie tego rozwiązania.

wald

  • Gość
[ix35 EL] Będę miał komisyjne badanie zawieszenia przez Hyundai PL.Jest ktoś chę
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Kwiecień 2012, 20:33:21 »
Czytając o tych stukach, przypomniałem sobie podróże citroenem c4 (nówka z salonu) jako pasażer z tyłu. Tam, kierowca nic nie czuł i nie słyszał, ale na każdym najmniejszym dołku było takie walnięcie, że aż płuca wylatywały. W obu samochodach jest wada zawieszenia, w Tucsonie nie tłucze, chyba, że coś jest do wymiany. Serwis citroena kiedyś uznał, że to stukanie (przy berlingo) to dyskonfort akustyczny i tu może skończyć się tym samym (fakt, że później tv i wymiana całego zawieszenia).

radark

  • Gość
[ix35 EL] Będę miał komisyjne badanie zawieszenia przez Hyundai PL.Jest ktoś chę
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Kwiecień 2012, 21:31:21 »
zanim zdecydowałem sie na zakup auta tej marki, wypytałem znajomych mechaników, laweciaży, ludzi z branzy samochodowej o opinię o tych autach, opinie były bardzo pozytywne, dlatego to juz drugi samochód hyundaia i odpukać jak na razie zadnych problemów jak tak dalej pójdzie następne auto pewnie tez będzie hyundaia, poza tym dziwię się że tych stuków nikt nie moze naprawic jest wiele aso jak i warsztatow pana Józia, warto trochę pojeździć popytać i na pewno znajdzie się ktos madry kto usterke usunie,

canion

  • Gość
[ix35 EL] Będę miał komisyjne badanie zawieszenia przez Hyundai PL.Jest ktoś chę
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Kwiecień 2012, 10:36:38 »
z tego co doczytaem na sąsiednim forum koledzy ze wschodu którzy także zetkneli sie z tym problemem oraz niemocą serwisu /z tym że tam wymieniają amortyzatory bez mrugniecia na gwaracji/   nabijają amortyzatory olejem lotniczym co niweluje stukanie przy ujemnej temp.  Tyle ze nikt tam nie pisze czy pomaga także latem  no ale u nich dopiero co wiosna sie zaczeła.  taże jest szansa że gdy pojawią sie na rynku amortyzatory firm niezależnych da się te wadę usunąć. Fakt że na swoj koszt ;(

NieAmator

  • Gość
DOŚĆ tej awantury! Ludzie macie po 30 pare lat i rzucacie oskarżenia o szpiegach konfidentach zastanówcie sie! Urwaliście sie z buszu powagi troche! Jednemu drugiemu stuka coś w zawieszeniu wada konstrukcyjna nie każdemu musi, wyszła lipna seria i nikt sie nie chce do tego przyznać łatwiej zrzucić błąd na dziurawe drogi. Widocznie HM nie ma pieniędzy na kacje serwisową. Domagajcie się swojego życze powodzenia w walce ale nie wyzywajcie się od szpiegów bo to jest żałosne;/ Dzieci które się kłócą o kolor zabawki tak sie zachowujecie powagi troche. Osoby ze stukami niech sie razem zgrają piszą wspólne pismo i tyle, a reszta 3 Ch*je od nich w bok bo to są ich pieniądze cięzko zarobione albo oprocentowane w ratach i nic wam do tego!

Makosan

  • Gość
Jestem właścicielem ix35, oczywiście stuka mi w przednim zawieszeniu.
Jednak serwis na początku udawał że nie słyszy niczego, że nie ma żadnych stuków,
 a jak powiedzieli o tym w tvnturbo,
że auta hyundai mają wadę fabryczną odnośnie stukania, to powiedzieli żeby napisać do Hyundai Polska i że jako serwis nic nie zrobią.

Chyba trzeba wspólnie coś załatwić w tej sprawie, w grupie siła,
nie wiem tylko dlaczego właściciel tej strony nie pomoże nam w tej sprawie.
Przecież można by było, dzięki tej stronie, wspólnie coś zorganizować i napisać do Hyundai Polska.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
Byłam w Austrii na wakacjach bo  stamtąd leciałem też na wyjazd służbowy.
I byłem w Hyundaiu, na salonie nic nie słyszeli a w serwisie tak że sa problemy

canion

  • Gość
Czytając to co  i jak piszesz na forum Łukasz jestem coraz bliżej przyznania racji firmie Hyundai  w tym że nie rozumieją o co Ci chodzi.

Łukasz

  • Gość
Cytat: "lukasz.zst"
Byłam w Austrii na wakacjach bo  stamtąd leciałem też na wyjazd służbowy.
I byłem w Hyundaiu, na salonie nic nie słyszeli a w serwisie tak że sa problemy