Autor Wątek: Po chipie chodzi jak przed  (Przeczytany 569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawełx52

  • Gość
Po chipie chodzi jak przed
« dnia: 31 Styczeń 2021, 14:38:30 »
Witam jakiś czas temu w moim 1.7 CDI 116 km zrobiłem program ,wyszło fajnie 149km i 315Nm nie te auto ,petarda przyspieszanie, wyprzedzanie w szoku byłem że tak może te autko śmigać, problem w tym że zrobiłem jakieś 500km i jakby < program > się wyłączył  (gdzie jest to niemożliwe) mianowicie auto jeżdżi tak samo jak przed programem czyli bez szaleństw z turbo dziurą .Oczywiście udałem się na weryfikacje całego programu i wyszło wszystko że jest prawidłowo, został zrobiony dodatkowo pomiar na hamowni ,konie i wszystko z programu zostały ale jakby w górnej partii obrotów czyli jak wcześniej auto max jechało 180km/h to po programie jedzie powyżej. Diagnoza z programem jest wszystko ok, lecz przyczyna jest mechaniczna. Obstawiam turbo lecz jak było to turbo auto chodziło by gorzej albo wcale a zbiera się jak przed modyfikacją, może coś przy zaworze EGR lecz auto jeżdżi normalnie spalanie też. Ma ktoś może jakieś większe pojęcie gdzie by najpierw zaglądnąć. ja skłaniam się pierwsze od sprawdzenia turbiny bo akurat taki przebieg na nią. Dzięki pozdrawiam

Offline MD13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 343
Odp: Po chipie chodzi jak przed
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Luty 2021, 14:46:22 »
rozumiem ,że jak sprawdzaliście na hamowni to wam wyszło tak samo jak zaraz po chipie?