Forum > Portal

Pierwsze zdjęcia zapowiadające model Hyundai Bayon

(1/1)

Brt:


* Hyundai ujawnił pierwsze informacje o nowym SUV-ie Bayon
* Zdjęcie przedstawiają wyróżniające cechy modelu
* Bayon został zaprojektowany w oparciu o filozofię designu Sensuous Sportiness, która łączy emocjonalność z innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymiHyundai przedstawił zdjęcia nowego SUV-a Bayon. Widać na nich połączenie projektu czystego w formie z zaawansowaniem technologicznym.

Hyundai zdecydował się na zastosowanie w projekcie modelu filozofii designu Sensuous Sportiness, który łączy emocjonalność z innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi.


Rozciągające się na całej płaszczyźnie czołowej wloty powietrza w połączeniu z wąskimi światłami do jazdy dziennej optycznie poszerzają nadwozie. Obszerny przedni grill sprawia, że sylwetka samochodu wygląda na bardzo solidną. Reflektory są oddzielone od świateł do jazdy dziennej i znajdują się poniżej nich, co nadaje charakterystycznego wyglądu.


Z tyłu samochodu znajdują się połączone cienką czerwoną listwą światła stopu w kształcie grotu strzały. Szeroko rozmieszczone tylne lampy wizualnie wzmacniają wrażenie szerokości, czyniąc tylną cześć nadwozia jeszcze bardziej wyjątkową.

Bayon będzie dostępny w Europie w pierwszej połowie 2021 roku. Więcej informacji o modelu zostanie ujawnionych w nadchodzących tygodniach.

Źródło: www.hyundai.pl


Seba85:
//www.youtube.com/watch?v=iHK0I63og9o
No taki sobie powiem szczerze :) - fajne linie, mocne ... konkurent chyba dla Nissana Juke ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej