Autor Wątek: Wymiana radia.  (Przeczytany 1755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yoda

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
Wymiana radia.
« dnia: 10 Luty 2021, 15:25:52 »
  Może ktoś się orientuje chodzi o wymiana radia ze standardowego na radio  z nawigacją. Czy aby tego dokonać trzeba dokupić wiązkę z kablami czy wystarczy tylko przełożyć, podpiąć pod istniejącą instalację i z głowy? Zaznaczam że radio wyjęte z ix-a czyli oryginał jak sądzę.

Offline Rafi133

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 32
Odp: Wymiana radia.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2021, 07:50:38 »
Ja swojego chińczyka podłączałem bez żadnych dodatkowych kabli, więc myślę, że podmiana oryginał za lepszy oryginał nie powinna wymagać dodatkowych wiązek.
Zorientuj się tylko czy to radio ma wbudowany gps czy może na osobnym kablu podłączanym do radia.

Offline yoda

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Wymiana radia.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2021, 15:29:01 »
Wbudowany. Zastanawiam się jeszcze nad anteną do GPS jak to właściwie jest?
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2021, 15:44:06 przez yoda »

Offline Rafi133

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 32
Odp: Wymiana radia.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Luty 2021, 07:49:51 »
Oj tu niestety nie pomogę - Mój chińczyk ma gps na osobnym kablu, więc z anteną nic nie musiałem robić.

Offline stryjek998

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 94
Odp: Wymiana radia.
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Luty 2021, 11:37:12 »
Ja ostatnio w swoim wymieniałem na radio Android ,które kupiłem tutaj https://marsdev.pl/hyundai/280-nawigacja-2din-radio-hyundai-ix35-tucson-android-9-464-gb.html i wszystkiego się dowiesz . Ewentualnie możesz zadzwonić i dopytać i są życzliwi aby szczegółowo odpowiedzieć na nurtujące Ciebie pytania . Jeszcze jedno ;czy w swoim masz fabryczny wzmacniacz i to jest bardzo istotne . W tym linku poczytasz co dodatkowo będziesz potrzebował .Zdjęcie radia ,które miałem wcześniej zamontowane . Szerokości

Offline yoda

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Wymiana radia.
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2021, 18:10:29 »
Nie mam pojęcia czy jest wzmacniacz ja na takie jak na zdjęciu chcę wymienić moje radio.