Autor Wątek: Brak możliwości ustawienia dźwięków powiadomień  (Przeczytany 613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raulek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Brak możliwości ustawienia dźwięków powiadomień
« dnia: 06 Styczeń 2021, 08:19:12 »
Cześć Panie i Panowie :)

Posiadam I30 wersję GO! z 2019 roku i komunikaty np o kolizji czy asystenta pasa ruchu są dla mnie za ciche. Nie mam w menu komputera pokładowego opcji ustawienia dźwięków (w instrukcji obsługi są opisane) a na wyświetlaczu dotykowym jedynie mogę ustawić opcję ściszania muzyki podczas cofania. Da się jakoś uruchomić w menu opcję regulacji głośności komunikatów?  Będę wdzięczny za pomoc bo podczas szybszej jazdy te komunikaty są za ciche.
Jeździłem kiedyś nową Kią Ceed i normalnie była ta opcja dźwięków i mogłem też dźwięki na powitanie wyłączyć.

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 278
Odp: Brak możliwości ustawienia dźwięków powiadomień
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2021, 10:40:05 »
Masz zaciągnięty hamulec ręczny podczas poruszania się po menu? Jeśli nie to niektóre opcje w menu będą nieaktywne, być może właśnie wśród tych nieaktywnych znajduje się regulacja głośności komunikatów.

Offline Raulek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: Brak możliwości ustawienia dźwięków powiadomień
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2021, 14:49:43 »
Niestety hamulec reczny nic nie zmienia. Wiedzialem o tym, ze musi byc zaciagniety reczny zeby byl dostep do pewnych funkcji.
Zalezy mi bardzo na zwiekszeniu glosnosci bo w tej chwili czesc funkcji jest nieprzydatna :'(