Autor Wątek: Pytanie odnośnie wbudowanej navi  (Przeczytany 1291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wifon

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 15
Pytanie odnośnie wbudowanej navi
« dnia: 02 Styczeń 2021, 19:36:49 »
Hej mam pytanie czy próbował ktoś z Was podłączać jakieś moduły wifi do fabrycznej navi??Coś tak ostatnio myślę że przydałoby się przenieść obraz ze smartfona na navi i zastanawiam się jak to zrobić ? Da się czy trzeba stację nową kupować??
Drugie pytanko tak ostatnio patrzę i nie mam podświetlenia przycisków od sterowania lusterkami i się zastanawiam czy te przyciski są wogole podświetlane bo jeżdżę swoją bestia 2 lata i jakoś mi to umknęło a wydaje mi się że chyba powinno być podświetlenie?

Offline Lipopolitanczyk

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: Pytanie odnośnie wbudowanej navi
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2021, 08:22:31 »
Podświetlania niet nie nada taki mamy klimat. A jeśli chodzi o navi czy też stacje multimedialna to niestety nie ma możliwości zrobić mirror link no chyba że masz auto z 2016 roku i wyżej to jest możliwe połączenie android auto. Nie sprawdzałem jeszcze możliwości z modułami mirror link. Kwestia do zbadania.

tomasz291

  • Gość
Odp: Pytanie odnośnie wbudowanej navi
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2021, 19:47:25 »
Mam pytanie bo nie chcę zakładać nowego tematu chciałbym zaktualizować navi pisałem już do sprzedawcy z allegro kiedy pojawi się nowa aktualizacja do wbudowanych nawigacji (coś koło kwietnia)i ją kupić i zainstalować ale teraz mam pytanie jak to zrobić bo mam system Start/Stop a 1.5 godz. mieć załączony silnik bez sensu czy można aktualizować np. w czasie jazdy?

Offline Wifon

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 15
Odp: Pytanie odnośnie wbudowanej navi
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2021, 18:40:44 »
Możesz aktualizować podczas jazdy,w gruncie rzeczy chodzi o to aby nie wyłączać silnika.Ja także aktualizuję podczas jazdy.Co do mirror linka udało mi się przenieść obraz bezprzewodowo ,za pomocą aux,ale obraz bardzo słabej jakości i bez dźwięku
https://m.blog.naver.com/PostView.nhn?blogId=coderush&logNo=220525988705&proxyReferer=https:%2F%2Fwww.youtube.com%2F
Tu gość prezentuje jak to zrobić przewodowo i bezprzwodowo ,ja robiłem bezprzewodowo ale tak jak wspomniałem lipa.