Forum > XG / Grandeur

[XG30] tryb awaryjny silnika

<< < (4/4)

bartfoot:
Dopytałeś co dokładnie zrobił mechanik?

vahanara65:
Panowie to 15min roboty,kup czujnik prędkości wyjściowej skrzyni biegów-u mnie kosztuje 58 funtów.Czujnik znajduje się pod obudową filtra powietrza-są dwa wejścia i wyjścia -wymieniamy ten od strony przegrody silnika.Miałem to samo więc po co wydawać na mechaników,a doszedłem do tego kodu błędu podczas jazdy ponieważ miałem podłączone urządzenia diagnostyczne-które na postoju nie wykazywało żadnych błędów pomimo pracy skrzyni biegów w trybie awaryjnym.

mastad:

--- Cytat: vahanara65 w 19 Maj 2013, 13:43:19 ---Panowie to 15min roboty,kup czujnik prędkości wyjściowej skrzyni biegów-u mnie kosztuje 58 funtów.Czujnik znajduje się pod obudową filtra powietrza-są dwa wejścia i wyjścia -wymieniamy ten od strony przegrody silnika.Miałem to samo więc po co wydawać na mechaników,a doszedłem do tego kodu błędu podczas jazdy ponieważ miałem podłączone urządzenia diagnostyczne-które na postoju nie wykazywało żadnych błędów pomimo pracy skrzyni biegów w trybie awaryjnym.
--- Koniec cytatu ---

Wspomniałeś o miejscu pod obudową filtra powietrza. Mam taką przypadłość: przy gwałtownym "kopnięciu" w pedał przyśpieszenia podczas jazdy auto  traci moc i wchodzi na wysokie obroty. Pomaga zgaszenie silnika uderzenie ręką w filtr powietrza (serio!) i po ponownym uruchomieniu silnika dalej można jechać. Zmieniany był czujnik przepływu powietrza, czy to ma znaczenie? Proszę o pomoc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej