Autor Wątek: [Sonata NF] Czyszczenie lamp i Żarówki mijania Ala xenon oraz podgrzewanie foteli  (Przeczytany 765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daniol542

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Witajcie tak jak w tytule wymieniał ktoś żarówki mijania na coś typu xenon żeby świecili na „ biało i mocno „ oraz czy rozbierał ktoś z was lampe żeby wyczyścić soczewkę.
Druga rzecz czy dokładał ktoś z was podgrzewanie foteli w sensie maty wiązkę i przyciski ?

Offline Zibi.S68

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 268
Odp: Czyszczenie lamp i Żarówki mijania Ala xenon oraz podgrzewanie foteli
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2020, 20:20:31 »
Co do lamp to nie pomogę ale maty grzewcze dokładałem do tylnej kanapy robota nie jest skomplikowana tylko trzeba chęci i trochę czasu. Najwięcej roboty według mnie to chyba w rozbieraniu foteli ale robili to ludzie dla ludzi więc tak jak wyżej chęci. Maty pewnie już oglądałeś więc nie będę pisał na ich temat, życzę miłego majsterkowania a później po robocie zimne piwo włączyć fotele cztery litery na fotel i cieszyć-pochwalić się znajomym, żonie jeżeli kolega posiada to nie bo i tak nie doceni  :)i.   

Offline fulos

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 51
Odp: Czyszczenie lamp i Żarówki mijania Ala xenon oraz podgrzewanie foteli
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2020, 11:18:18 »
Lampę rozbiera się ciężko. Grzałem w piekarniku następnie suszarką. Jakoś poszło gorzej ze składaniem. Żarówki mam wymienione na led świecą o nie bo lepiej - u mnie już jakieś 4 lata.

Offline biber50

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 19
Odp: Czyszczenie lamp i Żarówki mijania Ala xenon oraz podgrzewanie foteli
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2020, 19:53:53 »
Przerabialem lampy do sonaty, moje lampy były już "słabe" , zakupilem na portalu aukcyjnym idealne lampy, okazalo sie,ze sprzedawca wyslal mi angole zamiast europa. Rozklejanie nie jest trudne, potrzebna jest opalarka, przeróbka lampy z angola na europe to ok 1 godzina.