Autor Wątek: Schematy elektryczne do I40 po lifcie  (Przeczytany 1341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarekTucson

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 72
Schematy elektryczne do I40 po lifcie
« dnia: 05 Październik 2020, 21:06:38 »
Witam
Poszukuję schematów elektrycznych do I40 kombi 1,7 po 2015.Czy może mnie ktoś nakierować na stronę gdzie mogę pobrać taki schemat?Mając jeszcze I30 ściągałem schematy z jakiejś ruskiej strony ale teraz nie mogę znaleźć.
Nie działające podgrzewanie kierownicy chyba rozkminiłem bo to może być taśma(znikają podświetlania przycisków na kierownicy) i być może dlatego nie działa podgrzewanie.Drugi problem to brak podświetlania bagażnika.Sądzę że problem leży gdzieś po stronie zamka w klapie bo nie wyświetla na liczniku otwarcia klapy.Miał ktoś podobny problem?
Dziękuję za wszelką pomoc.
Dariusz

Offline Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 866

Offline DarekTucson

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 72
Odp: Schematy elektryczne do I40 po lifcie
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2020, 22:42:26 »
Problem z grzaniem kierownicy rozwiązany.Padnięta taśma (zwijacz) uniemożliwiała załączenie.Są dwa rodzaje ,z grzaniem i bez.Ta moja ma jedną wtyczkę więcej od tyłu i przeważnie jest dużo droższy.
Co do oświetlenia  bagażnika to znalazłem odpowiedni schemat tylko czasu nie ma  :'(

Offline pakotomasz

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Odp: Schematy elektryczne do I40 po lifcie
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2021, 12:59:23 »
Problem z grzaniem kierownicy rozwiązany.Padnięta taśma (zwijacz) uniemożliwiała załączenie.Są dwa rodzaje ,z grzaniem i bez.Ta moja ma jedną wtyczkę więcej od tyłu i przeważnie jest dużo droższy.
Co do oświetlenia  bagażnika to znalazłem odpowiedni schemat tylko czasu nie ma  :'(

Mam podobny problem - nie działa podgrzewanie kierownicy. Naciskam przycisk i nic, grzanie się nie załącza (bezpiecznik sprawdzony, jest ok).
Rozumiem, że trzeba zdjąć koło kierownicy i sprawdzić wtyczki, taśmę itp?. Chyba, że jakoś inaczej to ogarnelas?