Autor Wątek: Plug-in 2020  (Przeczytany 2321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PMVNORWAY

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Plug-in 2020
« dnia: 05 Sierpień 2020, 12:11:03 »
Nowy w rodzinie. Auto zaskakuje dość pozytywnie. Oczywiście na razie nie wiele mogę powiedzieć bo stan licznika to zaledwie 500km jakie zrobiłem od piątku.
Zdecydowanym minusem jest belka w klapie. Trochę ogranicza widoczność we wstecznym lusterku. Oczywiście można sobie włączyć kamerę wsteczną jednak nie jest to to samo co lustro.
Mocno zastanawiałem się nad pełnym elektrykiem, jednak czasem przyjdzie mi jechać w trasę np do Polski i chociaż tutaj że stacjami do ładowania nie mam problemu to jednak zdecydowałem się na Plug in.
Auto jest dość ciche, chociaż komora silnika mogła by być lepiej wytłumiona. Tak jak i nadkola czy drzwi. Niemniej jednak nie ma tragedii a w porównaniu do poprzedniego pojazdu jakim było subaru xv to jest dużo ciszej. Mam nadzieję, że jest tu więcej użytkowników tego modelu.
Co do zasięgu i osiągów jeszcze za wcześnie dla mnie by o tym mówić. No i trzeba się nauczyć użytkować tego typu auta. Częste operacje skrzydełkami przy kierownicy podnoszą zdecydowanie odzysk energii, ale trzeba się przyzwyczaić do optymalizacji jazdy.