Autor Wątek: [ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?  (Przeczytany 23054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline smok86

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
[ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Grudzień 2016, 01:52:19 »
Chcialem zapytac czy przy montazu potrzebny jest modul do naszych IX35?? Mam do kupienia sam hak bez wiazki za bardzo dobre pieniazki i nie wiem czy jest to gra warta swieczki.

mada

  • Gość
[ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Grudzień 2016, 14:05:35 »
Jeżeli w fabrycznym wyposażeniu nie masz instalacji elektrycznej zamontowanej pod hak(w przyszłości) to musisz założyć moduł. W innym przypadku komputer będzie ci pokazywał błędy.
Jeżeli chodzi o montaż samego haka to jest to dosyć proste.
Są w karoserii nagwintowane otwory montażowe .
Jeżeli tych otworów nie miałeś zabezpieczonych to radzę ( z mojego doświadczenia) przegwintować je narzynką o takim samym gwincie (będzie później prościej i łatwiej  wkręcać śruby).
Oczywiście hak musi być dedykowany pod nasze auto oraz moduł.
Pozdrawiam

Offline belgrano

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 105
[ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Grudzień 2016, 16:00:42 »
Jak zamontowanie 300 to za darmo. Nawet prywatny warsztat za mniej nie zrobi.

Offline smok86

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
[ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Luty 2017, 05:01:04 »
Dzieki, postanowilem jednek kupic nowy z modulem. Jak bede montowal to pstrykne kilka fot i zrobie manual

Offline komisarz998

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Re: [ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Czerwiec 2018, 13:51:13 »
Cytat: "phoenix_pl"
Witam,
zadzwoniłem sobie do dealera bo wymyśliłem sobie montaż haka. Dealer zaśpiewał za sam montaż 300zł. Jak dla mnie to czyste złodziejstwo - za półtorej godziny pracy tyle kasy?
Ciekawy jestem ile wy płaciliście za SAM montaż.


Też dzwoniłem do ASO żeby się dowiedzieć. Cena - Kobyłka 1500, Hynka 750.       Za sam montaż. W głowie się poprzewracało :lol:

Offline slawo8686

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 26
[ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Lipiec 2019, 14:19:29 »
Ostatnio montowałem hak do ixa w firmie Auto-Stach na ul. Wiejskiej 36 w Zielonce. Profesjonalne podejście, wszystko ok, założenie haka kosztowało mnie 400 zł.

Offline nkon

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 23
Odp: [ix35 EL] Ile za montaż haka w ix35?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Styczeń 2024, 08:33:39 »
Jeżeli w fabrycznym wyposażeniu nie masz instalacji elektrycznej zamontowanej pod hak(w przyszłości) to musisz założyć moduł. W innym przypadku komputer będzie ci pokazywał błędy.
Jeżeli chodzi o montaż samego haka to jest to dosyć proste.
Są w karoserii nagwintowane otwory montażowe .
Jeżeli tych otworów nie miałeś zabezpieczonych to radzę ( z mojego doświadczenia) przegwintować je narzynką o takim samym gwincie (będzie później prościej i łatwiej  wkręcać śruby).
Oczywiście hak musi być dedykowany pod nasze auto oraz moduł.
Pozdrawiam


Jak moge sprawdzić czy jest dedykowana instalacja w ix35? Posiadam model z roku 2011. Będę wdzięczny za wskazówki. Zastanawiam się też jaki hak kupić, tj jaka wiązka... Chcę ciągać zarówno przyczepkę , jak i przyczepę kempingową.. Jaka do tego wiązka > 13 pin czy 7 pin ?