Autor Wątek: Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.  (Przeczytany 862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rgladki

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.
« dnia: 13 Lipiec 2020, 21:35:03 »
Hej, mam tzw max golasa, a w nim najgorsze radio, czyli bez bluetooth. Dźwięk jest kiepski, tylne głośniki prawie nie grają. Tego nie rozumiem, włożono głośniki których prawie nie słychać. Wyczytałem z forum, że włożenie innych głośników nie poprawia dźwięku bo radio ma za mało mocy. Czy ktoś może miał możliwość porównania innych modeli, czy jest różnica między tym najgorszym radiem a tym z bluetooth czy wyższym modelem z navi? Same radia można już kupić na allegro za rozsądne pieniądze i zastanawiam się czy wymiana na model wyższy poprawi jakość dźwięku? 

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 279
Odp: Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2020, 08:25:51 »
Radio wymieniał użytkownik dundy, informacje znajduję się w innym temacie: http://hyundaiklub.pl/index.php/topic,12322.msg133481.html#msg133481

Offline rgladki

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2020, 00:48:11 »
Dzięki za podpowiedź, czytałem ten wątek. Jak zresztą wszystkie tematy na  forum poświęcone  audio. Nie potrzebuję stacji multimedialnej a jedynie lepszy dźwięk. Zastanawiam się nad zmianą radia  na ten model z bluetooth, tylko mam wątpliwości czy to cokolwiek poprawi.

Offline piotri

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 67
Odp: Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipiec 2020, 22:18:26 »
Czarno biały/nie dotykowy tyle że z bluetooth? Toż to chyba to samo tylko bleutooth dodany.
Mam z bluetooth, gra marnie niestety :(

Offline iKingPin

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lipiec 2020, 08:48:29 »
Radio standardowe z Bluetooth....gra całkiem przyzwoicie jak na głośniki bez "syków". Słuchałem podstawowego radia w TIPO i FOCUSIE i dopiero tam jest tragedia :) Czytałem gdzieś, że "ktoś" wymienił głośniki z DUAL CONE na 3 - drożne i nie było szału. Dopiero wersja z 6 głośnikami gra lepiej :P
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2020, 08:50:44 przez iKingPin »

Offline piotri

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 67
Odp: Rodzaje stacji medialnych a dźwięk.
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipiec 2020, 10:16:09 »
No to jednak każdy ma inne odczucia.
Głośniki wymieniłem, jakaś tam poprawa jest, ale bez szału.
Porównuje z tym co miałem w Astrze 3, co jest w dostawczaku(najtańsze Vito)