Autor Wątek: [ix35 EL] jasna tapicerka  (Przeczytany 31269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

firefighter1

  • Gość
[ix35 EL] jasna tapicerka
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Kwiecień 2012, 13:49:12 »
Będąc w środku nie widzisz lakieru pojazdu, a będą na zewnątrz nie patrzysz co jest poniżej linii szyb. Tak więc nie da się tego obiektywnie stwierdzić, ale wygląda dobrze. Początkowo jak kupowałem nie brałem pod uwagę takiego zestawienia, ale miałem szczęście zobaczyć to na żywo i natychmiast zmieniłem zdanie i tak właśnie zamówiłem.

Offline Zibi

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 369
[ix35 EL] jasna tapicerka
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Kwiecień 2012, 13:52:34 »
jak już pisałem, kwestia gustu, większość woli blondynki, a ja brunetki  :mrgreen:

firefighter1

  • Gość
[ix35 EL] jasna tapicerka
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Kwiecień 2012, 13:53:48 »
... a rude muszą sobie jakoś dać radę  :mrgreen:

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
[ix35 EL] jasna tapicerka
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Kwiecień 2012, 13:48:11 »
Toż to na zdjęciach po wyżej to moje wypisz wymaluj cudeńko hyuikowate. Jak bym sobie sam zdjęcia porobił...... :oops:  :oops:
Wcale się tak szybko nie brudzi........

MarekG

  • Gość
[ix35 EL] jasna tapicerka
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Kwiecień 2012, 23:27:13 »
A ja mam w całości czarnego i nawet końcówka rury nie jest w nim brązowa  :mrgreen:
A jak sobie stoi na słońcu taki czarny i wypucowany to każdy facet i każda kobieta mówią mi że też chcieliby takiego mieć  :lol: .

PS.
Proszę nie doszukiwać się w moim komentarzu żadnych podtekstów bo ich tam po prostu nie ma.  ;-)

robzak123

  • Gość
Re: jasna tapicerka
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Październik 2012, 18:04:51 »
Cytat: "Slay75"
Powoli finalizuje zakup mojego ix35.
I dzisiaj w rozmowie z dealerem pojawił sie dylemat.
Kolor zew. auta ma być czarny, ale wnętrze podoba mi się  z jasnym obiciem.
Sprzedawca zasugerował mi, że może być problem przy użytkowaniu w spodniach jeansowych.
Że wycierający się materiał może zostawiać ślady na tapicerce, a na jasnej eko skórze jak wiadomo będzie to bardziej widoczne.

Rzeczywiście jest tak jak mówi sprzedawca? Czy, aż tak bardzo ta jasna tapicerka będzie tak podatna na brudzący ją jeans?

Niestety na żywo nie mieli w salonie żadnego auta z jasną tapicerką, więc nie mogę nawet ocenić jak się ona prezentuje.



Na pewno już dawno kupiłeś ...ja mam cool brown z jasnym wnętrzem jest pięknie ;) ...jeżdżę głównie w jeansach i nic się nie brudzi ;) po 5000 km - cieszę się ix-em nadal jak dziecko