Autor Wątek: Hyundai i 40 poprawa audio  (Przeczytany 2025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemkoch

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Hyundai i 40 poprawa audio
« dnia: 07 Lipiec 2020, 10:10:41 »
witam posiadam już jakiś czas to autko i jestem rozczarowany słabym audio czy
Ktoś juz wymienił poprawił coś w var audio tego modelu jakieś po rady czy wymiana przednich głośników cos pomoże ??  Mam qersje z wzmacniaczem pod fotelem i subem w bagażniku, czy da się jakoś podkręcić ten wzmacniacz lub są jakieś dodatkowe ustawienia?? Proszę o poradę
Dzięki  :)

Offline siemaniec

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 38
Odp: Hyundai i 40 poprawa audio
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2020, 13:59:43 »
Włącz muzykę po bluetooth z telefonu. Duża poprawa na jakości. Rzeczywiście Hyundai w I40 z audio się nie popisał.

Offline przemkoch

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Odp: Hyundai i 40 poprawa audio
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lipiec 2020, 15:55:36 »
Włączam i w ten sposób jednak chciałbym coś  po prawić;). Czy to ten wzmacniacz pod fotelem jest tak słaby czy może fabryczne głośniki?? Wzmacniacz na eBayu nawet troszkę kosztuje, więc może lepsze gloaniki cos tu po radzą

Offline provokator

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 34
Odp: Hyundai i 40 poprawa audio
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipiec 2020, 16:26:04 »
Podejrzewam, że oryg.  radio w H40 jest słabe pod katem audio. W moim mam
 Parrota Asteroid i bez dodatkowego wzmaka i suba jakość jest zadawalająca. Kiedyś cchciałem dołożyć wzmak i suba ale doszłem do wniosku że szkoda kasy bo wystarczajaco ładnie gra.

Offline Scp

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Odp: Hyundai i 40 poprawa audio
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2020, 15:19:41 »
Proponuje dobre radio 2 din typu kenwood lub pioneer. Sam mam Pioneer AVH-Z9200DAB radio ma wszystko, nawigację ( bardzo dobra ) rozbudowany korektor dzwięku, 2 kamery można podłączyć i 2 telefony jednoczesnie do zestawu, podłączysz pod to wszystko, androidy, apple po kablu tez można generalnie brzmi bardzo dobrze nawet na standardowych głośnikach. Obecnie już wymieniłem też głosniki i całość gra poprostu fenomenalnie.
Ważne to że np. w pioneerze wszystko z kierownicy działa, telefon, zmienianie utworów i źródła głośność itp. tylko trzeba zrobić to u kogoś kto się zna na instalacji, producent daje różne przejściówki.

Offline tygrysek13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Odp: Hyundai i 40 poprawa audio
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sierpień 2020, 11:48:09 »
U mnie też kiepsko gra, tzn głośniki są ok, ale Suba nie słychać wcale. Co do jakości, to na bluetooth nie widzę różnicy, za to po kablu AUX jak najbardziej.

Offline przemkoch

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Odp: Hyundai i 40 poprawa audio
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik 2020, 00:37:23 »
Powiem tak wygluszylem przednie drzwi, zamonowalem nowe gloaniki focal 165, i masakra jak wskoczyła jakos na przód, teraz chce domontowac suba ze wzmakiem i powinno to już chodzić jak trza, ale mam problem ze znalezieniem sygnału remonte do wzbudzania wzmacniacza,  ciężko winterneci3cznalesc jakis odpowidajacy schemat jakies pomysly panowie  ????