Autor Wątek: Nowa oferta Hyundai dopasowana do potrzeb Klientów  (Przeczytany 389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 590
Nowa oferta Hyundai dopasowana do potrzeb Klientów
« dnia: 05 Lipiec 2020, 15:15:51 »

  • 1 lipca Hyundai ogłosił wprowadzenie oferty pod nazwą Finansowanie dopasowane do Ciebie
  • Wybierając z szerokiego wachlarza produktów finansowych Hyundai zarówno Klient indywidualny, jak i firmowy znajdzie produkt dopasowany do swoich aktualnych potrzeb i możliwości, by móc cieszyć się nowym Hyundaiem
  • Dla pełnej ochrony Hyundai przygotował także propozycję ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń objętych promocją
  • Nowe samochody z roku produkcji 2020 zostały również objęte atrakcyjnymi upustami gotówkowymi

W trzecim kwartale roku 2020 roku Hyundai zaprasza do odwiedzenia salonów Autoryzowanych Dealerów i zapoznania się z nową ofertą promocyjną oraz nowymi formami finansowania zakupu samochodu.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, Hyundai przygotował wachlarz różnych opcji finansowania auta, w zależności od ich bieżących możliwości finansowych. Wybierając spośród szerokiej oferty produktów Hyundai Finance, Klienci Hyundai mogą cieszyć się nowym, komfortowym samochodem Hyundai o nic się nie martwiąc. Dla pełnej ochrony Hyundai przygotował także promocyjną ofertę ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń objętych promocją.

Nowoczesne SUV-y Hyundai Santa Fe, Tucson, Kona, także w wersji Hybrid i Electric, stylowa Elantra, kompaktowy Hyundai i30, sportowy Hyundai i30 N, miejskie Hyundai i20 i i10 Nowej Generacji: samochody Hyundai z roku produkcji 2020 dostępne są z korzystnym finansowaniem Hyundai Finance.

Klienci indywidualni Hyundai mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów finansowych. W zależności od potrzeb, Klienci mogą wybrać produkty kredytowe z zerową wpłatą własną, niską ratą lub odroczoną płatnością pierwszej raty. Na uwagę zasługuje Kredyt Easy Move On, pozwalający cieszyć się ciągle nowym samochodem z korzystnymi miesięcznymi ratami. Rozwiązanie to daje możliwość cyklicznej wymiany samochodu co 3-4 lata i wyboru wysokości wpłaty własnej od 0 do 30%. Hyundai Kona z napędem benzynowym, hybrydowym lub czysto elektrycznym, dostępny jest w Kredycie Easy Move On już od 634 zł brutto/miesiąc RRSO 8,40%, miesięczna rata w przypadku Hyundaia Tucson zaczyna się od 755 zł brutto/miesiąc RRSO 8,40%, a w przypadku Hyundaia Santa Fe od 1 499 zł brutto/miesiąc RRSO 8,40%. Dla Klientów, którzy szukają finansowania abonamentowego samochodu z pakietem serwisowym w kosztach raty, Hyundai proponuje produkt pod nazwą Hyundai Abonament. W tej ofercie model Nowy i30 dostępny jest już od 1 251 zł brutto/miesiąc z 0%-ową wpłatą własną i przy 48-miesięcznym okresie użytkowania samochodu.


Klienci biznesowi Hyundai także mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów finansowych Hyundai Finance. Dla firm w trzecim kwartale 2020 Hyundai przygotował promocyjny Leasing 100,24% dla wybranych modeli. Na uwagę zasługuje także nowo wprowadzony produkt finansowy Leasing Easy Move On, pozwalający również przedsiębiorcom cieszyć się ciągle nowym samochodem, z korzystnymi miesięcznymi ratami. Rozwiązanie to daje możliwość cyklicznej wymiany samochodu co 3-4 lata i wyboru wysokości wpłaty własnej od 0 do 30%. Hyundai Kona z napędem benzynowym, hybrydowym lub czysto elektrycznym dostępny jest w Leasingu Easy Move On już od 382 zł netto/miesiąc, miesięczna rata w przypadku Hyundaia Tucson zaczyna się od 456 zł netto/miesiąc, a w przypadku Hyundaia Santa Fe od 1 094 zł netto/miesiąc. Dla Klientów firmowych, którzy szukają finansowania abonamentowego samochodu z pakietem serwisowym w kosztach raty, Hyundai proponuje produkt pod nazwą Hyundai Fleet Lease. W tej ofercie model Nowy i30 dostępny jest już od 1 017 zł netto/miesiąc z 0%-ową wpłatą własną i przy 48-miesięcznym okresie użytkowania samochodu.


Dopełnieniem szerokiej oferty produktów Hyundai Finance jest bogaty wybór ubezpieczeń zapewniających spokój ducha. Poza promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym już od 2,99% oraz GAP, dostępne są także ubezpieczenie na życie oraz nowe ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów, teraz na rok gratis przy zakupie samochodu z finansowaniem Hyundai Finance. Ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów chroni klienta przed trudnościami ze spłatą zobowiązań z tytułu kredytu lub leasingu spowodowanych utratą stałych źródeł dochodów, hospitalizacją lub utratą życia w następstwie nieszczęśliwego wypadku.


W trzecim kwartale modele Hyundai objęte zostały także atrakcyjnymi upustami gotówkowymi. Hyundai i10 Nowej Generacji oferowany jest od 40 900 zł, z upustami do 5 000 zł. Miejski model i20 jest dostępny już od 49 000 zł i oferowany jest z upustami do 7 300 zł. Kompaktowe modele z gamy i30 można nabyć już od 62 200 zł. Wszystkie wersje i30 w wersjach nadwoziowych Hatchback, Fastback i Wagon objęte są upustem do 9 000 zł. Sportowe modele i30 N oraz i30 Fastback N dostępne są z upustem do 12 100 zł. Ceny sedana Elantra zaczynają się od 66 900 zł, model został objęty upustem do 5 900 zł. SUV Kona, dostępny z napędem benzynowym, hybrydowym lub czysto elektrycznym, kosztuje od 67 200 zł. W przypadku tego modelu upust dla wersji spalinowych wynosi do 10 100 zł, dla wersji hybrydowej do 5 800 zł a dla wersji elektrycznej do 4 000 zł. Najpopularniejszy model marki Hyundai, SUV Tucson, oferowany jest od 79 800 zł. Rabaty dla tego modelu wynoszą aż do 16 500 zł. Natomiast największy w gamie Santa Fe dostępny jest od 165 400 zł, a rabat wynosi do 17 500 zł. Hyundai przygotował także atrakcyjną ofertę dla wybranych grup zawodowych.


Ponadto nowe samochody Hyundai dostępne są z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Pełna oferta Hyundai obowiązująca w trzecim kwartale 2020 roku dostępna jest w salonach Autoryzowanych Dealerów Hyundai oraz na stronie hyundai.pl.

Żródło: www.hyundai.pl