Autor Wątek: Kontrolka zjazdu, esp, abs i dziwne błędy  (Przeczytany 837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patryk8848

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Kontrolka zjazdu, esp, abs i dziwne błędy
« dnia: 29 Grudzień 2020, 07:44:06 »
Witam , mam problem z kontrolką zjazdu , esp i abs caly czas się palą a po odczycie błędu wywaliło takie jak w załączniku. Wyczytałem gdzieś ze to może być czujnik skrętu kierownicy albo czujnik Abs. Jest  ktoś w stanie po tych błędach stwierdzić co to może być?  Dodam jeszcze  że mam wrażenie ze kierownica ciężko ,, chodzi''. 

« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2020, 07:46:45 przez patryk8848 »

Offline smok86

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
Odp: Kontrolka zjazdu, esp, abs i dziwne błędy
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2021, 14:40:30 »
Mialem tak przy padnietym czujniku pedalu hamulca. Bylo na wymianie w ramach aukcji serwisowej. Zadzwon do ASO i zobacz czy twoj juz mial wymiane bo jak nie to masz to za free 😉

Offline malerikula

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 149
Odp: Kontrolka zjazdu, esp, abs i dziwne błędy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2021, 08:19:44 »
Sprawdź czy była kampania, co do diagnostyki to w sieci lata program delphi2017 jest stabilniejszy i poprawiony. Tak to nie wiadomo czy błędy są rzeczywiste. Zostaje jeszcze gds, gscan

Offline Blue ix35

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 47
Odp: Kontrolka zjazdu, esp, abs i dziwne błędy
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2021, 19:48:49 »
Najspokojniej bedzie podjechac tak jak koledzy radza do ASO na komp powinno wskazac ktory czujnik padl. Z wlasnego swiezego doswiadczenia, dopiero co wymienialem czujnik ABS lewy-od kierowcy,  czujnik uszkodzany przy demontazu - efektem byla choinka na desce min. kontrolka zjazdu ABS, wspomaganie kierownicy i kilka innych. Po wymianie nic nie swieci i wszystko dziala tak jak powinno.