Autor Wątek: Wymiana radia na stacje multimedialną  (Przeczytany 8618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eryk65

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 40
Wymiana radia na stacje multimedialną
« dnia: 24 Czerwiec 2020, 22:03:01 »
Czy ktoś wymieniał radio na stacje multimedialną z Alli. Co możecie polecić?

Offline Cristobal

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipiec 2020, 10:41:27 »
Ja próbowałem wymienić swoje oryginalne radio -zakupiłem radio z androidem za ok.650 zł (fajne które mi się podobało) ale okazało się iż mam na pokładzie wzmacniacz ktory nie współgra z takim radiem nawet probując na kilku interfejsach.Sprawdź czy nie masz też przypadkiem bo szkodza i czasu i pieniędzy.
A z alli upoluj radio z ramem i romem minimum 2 i 32 żeby się szybko nie  zapchało i jak najtaniej bo i tak nie masz na nie gwarancji-no chyba że kupisz i założysz w polskim warsztacie ale cena radia z montażem już nie jest tak okazyjna jak na alli-więc wybór jak zwykle zależy od możliwości finansowych :)

Offline servus124

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2020, 21:02:37 »
Ja mam cos takiego, w sumie po miesiacu czasu jeszcze nie znam wszystkich mozliwosci
Model: ZE-NC4121D


Offline themusego

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad 2020, 10:57:39 »
Ostatnio na alli kupiłam stację multimedialną na androidzie koszt ok 250 zł (w tym przejście ISO). Dodatkowo też na alli ramkę do 9" radia - koszt ok 60 zł. Wszystko w przeciągu 3 tygodni przyszło. Radio już zamontowane, kombinuję jeszcze tylko podłączenie sterowania z kierownicy no i czekam na kamerkę (montowaną w podświetlenie tablicy- na alli za 57 zł).

Karol86

  • Gość
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2020, 22:43:39 »
Ja również wymieniłem. Jestem mega zadowolony. Sterowanie z kierownicy działa, dodatkowo mam kamerkę cofania. Na co jedynie mógłbym narzekać to może...więcej ramu. Ale wogole to nie przeszkadza

Offline stryjek998

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 94
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Listopad 2020, 08:27:32 »
Witam .Jako ,że w swoim mam wzmacniacz fabryczny i  nawigację fabryczną to zdecydowałem się na zakup tego radia  https://marsdev.pl/hyundai/280-nawigacja-2din-radio-hyundai-ix35-tucson-android-9-464-gb.html i trzeba było tylko dokupić dodatkowe interfejsy ,które mają u siebie . Sterowanie z kierownicy działa (zmienione piny na kostce ) ,kamera cofania działa . Na postoju radio pobierało za dużo prądu i interfejsy są zasilane po zapłonie (zmienione kable w tyczce ) i teraz na postoju pobór jest na poziomie 0,001-0,002 . Radio było montowane w Autoradex w Elblągu .

Offline kitom

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Grudzień 2020, 22:57:08 »
kamera cofania oryginalna montowana fabrycznie? a jak jest z oryginalnym portem usb i aux w aucie, dzialaja czy jesttylko  kabelek usb ?

Offline stryjek998

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 94
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Grudzień 2020, 02:06:57 »
Kamera cofania pozostała oryginalna . Port USB na dodatkowym kabelku w schowku .Fabryczne gniazdo USB kolega z pracy aktywował  ingerując elektronicznie i mam ładowania telefonu z tego gniazda .

Karol86

  • Gość
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Grudzień 2020, 22:18:59 »
U mnie radio działa na fabrycznym porcie USB, ale czasem się wyłącza ,, wyjęto pendrive'a"

Offline ayala73

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Odp: Wymiana radia na stacje multimedialną
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Kwiecień 2021, 14:30:06 »
Witam.
Chciałbym odkopać ten temat i mam pytanko, czy ktoś z forum wymieniał radio takie jak na zdjęciu z dotykowym wyświetlaczem i org. kamerą cofania i na jakie ? Bo podobno jest problem z dobraniem odpowiedniego radyjka.