Autor Wątek: bagaznik dachowy ale jaki??  (Przeczytany 603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline golem22

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
bagaznik dachowy ale jaki??
« dnia: 16 Czerwiec 2020, 23:43:58 »
Witam serdecznie
w związku z tym ze rodzinka się powiększyła a szykuje mi się podróż chce kupic i zamontować bagażnik dachowy i tu powstaje mały problem gdyż nie wiem dokładnie co kupic.w  moim i30 kombi są plastikowe profile które wyglądają jak relingi zintegrowane ale nie jestem pewnie czy to na pewno relingi a nie tylko element maskujący miejsce na prawdziwe relingi.w tych plastikowych profilach jest 5 klapek (3 male i 2 duże) pod którymi są śruby.Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak montuje się bagażnik dachowy w tym modelu??Niestety wizyta w profesjonalnym sklepie nie jest możliwa a ja jestem zielony w temacie

Offline Fin Bogasson

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Odp: bagaznik dachowy ale jaki??
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2020, 19:18:18 »
Cześć, ja założyłem belki aluminiowe Taurusa, cena nie powala, a wyglądają tak dobrze jak Thule. Na stronie producenta jest konfigurator doboru belek i stóp mocujących do konkretnego modelu. Montaż jest prosty wg instrukcji. Pod zaślepkami na profilach w dachu są miejsca mocujące. W zestawie z belkami są odpowiednie zaczepy, które w te miejsca przykręcasz śrubami, i potem do nich montujesz stopy, a dalej belki poprzeczne. Temat do ogarnięcia samemu, roboty na spokojnie na max godzinę