Autor Wątek: [Getz TB] [Getz TB] Wymiana oswietlenia zegarów i wymiana całego panelu zegarów  (Przeczytany 2369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cichy

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 30
Witam.
Wątek trochę mulitematyczny, ale w wąskim obrębie.
Posiadam Getza 1.1 2005 po lifcie. Orientuje się ktoś, czy jeżeli w swoim aucie mam takie zegary:

to mogę na ich miejsce wpiąć np. taka wersję ?
U siebie np nie mam wyświetlania spalania, a chciałbym mieć.
Druga sprawa - jak będzie z przebiegiem, nie jest on przechowywany w zegarach, jak mniemam (wolę się upewnić)?
Czy ktoś wymieniał żarówki w zegarach na ledowe i miał problem z bardzo częstym ich przepalaniem się? Na żarowych przejechalem 2 lata, ledowe 3 razy w ciągu roku musiałem zmieniać.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2020, 13:25:45 przez Brt »

Offline Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 866
Cześć
Generalnie nie podejdzie P&P. Drugie zegary są z przed lifta. Jak poszukasz na zdjęciach, z tyłu mają inne wtyczki/kostki. Musiałbyś przerabiać i kombinować. Pewnie jest to do zrobienia, ale nie ta łatwo jak się wydaje.

Prostszą opcją będzie zakup zegarów z polifta z komputerem pokładowym (występowały takie wersje). Jeśli zależy Ci tylko na spalaniu. Wskaśnik temp też tam nie występuje.

Po zakupie musisz oddać licznik do jakiegoś speca od elektroniki na korekte licznika, aby pokazywał Twoją obecną wartość.

Żarówki - Ja u siebie mam standardowe i działają bez problemów.

Offline RaulC

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: [Getz TB] Wymiana oswietlenia zegarów i wymiana całego panelu zegarów
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec 2020, 09:43:16 »
Generalnie w silnikach 1.1 nie ma spalania chwilowego. W żadnej wersji, bo nie ma tej funkcji w komputerze. Też mnie to wkurza w aucie żony, bo jej pali jak smok.