Autor Wątek: [Atos Prime] Sprzęgło  (Przeczytany 1559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

colek

  • Gość
Sprzęgło
« dnia: 12 Październik 2008, 11:26:31 »
Witam! Mam takie pytanko. Jezdze atosem prime 99r i wydaje mi sie ze sprzeglo sie wyslizgalo troche. Czy mozna je podkrecic? i czy wtedy sie nie spali bo, i takie wersje slyszalem ze w Atosie nie wolno ruszac sprzegla! jak to zrobic? Pozdrawiam Atosiarzy
 :-) :-) :-)
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:29:24 przez Brt »

johnwoo

  • Gość
Sprzęgło
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2008, 10:56:11 »
colek, kupiłem niedawno i bez problemu podkręciłem trochę to sprzęgło na lince. Regulacja jest nie przy samym sprzęgle tylko przy wejściu tej linki w kabinę (ale w komorze silnika jeszcze). Na razie nie widzę żadnych skutków ubocznych, a sprzęgło lepiej bierze... Powodzenia

colek

  • Gość
Sprzęgło
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Październik 2008, 21:09:32 »
Dzieki johnwoo tak myslalem ze tam sie podkreca tylko mama obawy bo gdzies przeczytalem ze nie powinno sie bo grozi spaleniem sprzegla ale korci mnie bo za wysoko bierze.
Zreszta mam tez opla vectre 92 i tam nie ma zadnych problemow mozna wszysko heh! Dzieki pozdrawiam

wlad

  • Gość
Sprzęgło
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Październik 2008, 21:51:42 »
Cytat: "colek"
tam sie podkreca tylko mama obawy bo gdzies przeczytalem ze nie powinno sie bo grozi spaleniem sprzegla ale korci mnie bo za wysoko bierze.

odwrotnie-jezeli sprzeglo bralo za wysoko,to po regulacji bedzie mialo mniejsza tendencje do spalenia.