Autor Wątek: Ustawienie przednich lamp  (Przeczytany 2451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neo2710

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Ustawienie przednich lamp
« dnia: 02 Styczeń 2020, 21:29:52 »
Witam czy mogłby mi ktoś wytłumaczyć jak ustawić manualnie światła drogowe w tej lampie co na zdjeciu. Mam taki problem że pomiedzy światłami mijania a drogowymi mam czarne odcięcie. Światła mijania są ustawione dobrze tylko przydało by się opuścić troszke drogowe i niewiem jak.

Offline iPeace

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2020, 20:41:55 »
Masz full LED? W dziale 7. instrukcji są piękne schematy z zaznaczonymi śrubami do regulacji :)

Offline neo2710

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2020, 14:55:58 »
Dzięki wcześniej szukałem i nic nie znalazłem musze poszukać jeszcze raz. Mam full led. Jestem nowy i nie bardzo ogarniam gdzie jest ten dział 7 mógłbyś mi podesłać link. Dzię
ki :lol:

Offline iPeace

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2020, 17:45:22 »
neo2710, miałem na myśli instrukcję do samochodu, chyba dostałeś przy zakupie :p?

Offline mic83

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 55
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2020, 17:47:19 »
Cytat: "iPeace"
Masz full LED? W dziale 7. instrukcji są piękne schematy z zaznaczonymi śrubami do regulacji :)


Cytat: "neo2710"
Dzięki wcześniej szukałem i nic nie znalazłem musze poszukać jeszcze raz. Mam full led. Jestem nowy i nie bardzo ogarniam gdzie jest ten dział 7 mógłbyś mi podesłać link. Dzię
ki :lol:


Myślę, że iPeace'owi chodziło o 7 rozdział w instrukcji obsługi załączonej do samochodu. W mojej instrukcji jest to strona 7-87.

Offline neo2710

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Styczeń 2020, 19:01:39 »
Teraz rozumiem  :-D  :-D  :-D  :-D

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 279

Offline neo2710

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Styczeń 2020, 17:18:42 »
Dzięki wszystkim za szybkie porady.

Offline neo2710

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Luty 2020, 20:39:01 »
Witam ponownie. Światła mjania ustawione co do milimetra tylko niestety niema regulacji świateł drogowych (full led) byłem w serwisie i mówili że drogowych sie nie reguluje. Może macie jakieś pomysły albo wklejcia zdjęcie jak jest u was (tylko full led ) ja mam widoczne odcięcie a jak załaduje bagażnik jest jeszcze gorzej.

Offline GrzegorzZ

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Ustawienie przednich lamp
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwiecień 2020, 23:42:39 »
Witam! Mam podobny problem. Zgłaszałem to do serwisu i twierdzą, że wszystko jest w porządku, bo na maszynie wskazuje, że wszystkie linie odcięcia są ustawione prawidłowo, a w rzeczywistości wygląda to tragicznie. Strach jeździć nocą.