Autor Wątek: [Accent X3] Czym zastąpić korek wlewu oleju  (Przeczytany 3449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafaello07

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
[Accent X3] Czym zastąpić korek wlewu oleju
« dnia: 18 Styczeń 2019, 21:30:19 »
Tak jak w temacie.Może ktoś z was miał podobny problem. Ostatnio przez nie uwagę niestety :( Zgubiłem korek wlewu oleju. Czy może wiecie czym go tym czasowo zastąpić bądź kupić na wczoraj w Krakowie bądź okolicach. Z góry dzięki za wszelkie info :)

Pozdrawiam

Rafał

Offline acc24

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 143
[Accent X3] Czym zastąpić korek wlewu oleju
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2019, 22:19:51 »
Wystarczy wpisać:

google

a*** korek oleju hyundai accent

do wyboru i koloru  :-)

PS.
a*** to znany portal aukcyjny

Offline Scorpio

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[Accent X3] Czym zastąpić korek wlewu oleju
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2019, 20:52:15 »
Ja Wiele lat temu pojechałem w góry. Przed podróżą sprawdziłem olej (Honda Civic lubi olej) i po dolewce korek został na pokrywie zaworów. Maska w dół i jazda.
Po 2 dniach (w górach oczywiście, międzyczasie jeździłem po okolicach) zauważyłem jakieś stróżki oleju na zderzaku który zlewał się po wewnętrznej stronie maski. Wiocha zabita dechami i jak na złość niedziela. Jeden nieduży sklep w okolicy w dodatku spożywczy. I tam znalazłem wybawienie: metalowa myjka do naczyń owinięta w folię aluminiową i wkręcona do wlewu dała radę :mrgreen: Dla pewności przyblokowane drutem rozciągniętym pomiędzy wężem gumowym od ukł. chłodzenia i jakimś ustrojstwem po drugiej stronie pokrywy. Wytrzymał ze 200km zanim kupiłem nowy :lol:
A korek to na pierwszym lepszym szrocie lub sklepie auto-moto, czasami i na stacjach benzynowych mają.

Offline Rafaello07

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
[Accent X3] Czym zastąpić korek wlewu oleju
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2019, 23:03:17 »
Witaj, dziękuje za odpowiedź. :)