Autor Wątek: [Coupe GK] Przestało działać radio, centralny i zegar  (Przeczytany 2064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin_89

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
[Coupe GK] Przestało działać radio, centralny i zegar
« dnia: 15 Sierpień 2019, 16:58:27 »
Hyundai coupe 2.0 2007r.
Montowali mi w nim gaz ostatnio i od tego czasu nie działa mi centralny na pilot, radia nie da się w ogóle włączyć i zegar nie trzyma pamięci - po zgaszeniu zapłonu i ponownym włączeniu pokazuje zawsze 1:00.

Auto normalnie chodzi, tylko trzeba kluczykiem drzwi otwierać. Reszta elektryki np. klima, szyby działają normalnie.
Próbowałem kodować pilota na nowo wg instrukcji, ale to raczej nie to.

Doszedłem, że to pewnie przez to, że akumulator był odłączony jakiś czas. Znalazłem wpis na forum, gdzie gościowi stało się dokładnie to samo, ale nikt mu nic nie poradził: https://www.forumsamochodowe.pl/hyundai-coupe-problem-z-radiem-i-centralnym-pomocy-vt35212.htm

 
Gazownik oczywiście nie ma pojęcia co się stało, wymyślił, żeby sprawdzić baterie w pilocie... Podjechałem do znajomego elektromechanika, ale też nie ma narazie pomysłu, posprawdzał wszystkie bezpieczniki i są ok. Dzwoniłem do serwisu Hyundai'a, to spoko można przyjechać, ale za 2 tygodnie.
Ktoś, coś?

Offline Hants

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 537
[Coupe GK] Przestało działać radio, centralny i zegar
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2019, 21:29:54 »
Instalacja gazu wiąże się z instalacją włącznika w kabinie. Na Twpim miejscu zdjąłbym panele w okolicach kierownicy i dokładnie posprawdzał co gazownik niechcący odłączył (albo skubaniec przewiercił)