Autor Wątek: kamera cofania i30 gd  (Przeczytany 1809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fake69

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
kamera cofania i30 gd
« dnia: 23 Maj 2019, 14:47:44 »
Cześć, mam problem z kamerą cofania w swoim i30 rok produkcji 2013, zaczęło się tak jak u wszystkich, obraz raz był raz nie. Chodzi mi głównie o to, czy jest ktoś w stanie po zdjęciach rozpoznać czy to org kamera, czy podróba, bo jak podróba, to nie opłaca mi się jej regenerować. Jedyne co było na kamerze to naklejka, na której jest napisane:
FY NTSC/PAL 13/14
Druga sprawa widziałem, że kamerki 95760-A6150 mają kostkę, która da się wypiąć i wyjąć kamerę, w tej mojej takiej nie ma, pewnie jest łączona na kostce w tylnym zderzaku?

Offline lukasz536

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 120
kamera cofania i30 gd
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2019, 20:15:23 »
Witam wszystkich.
Niedługo będę brał się za montaż jakiegoś radia multimedialnego. Zanim jednak kupię coś, chciałbym załatwić kwestię kamery cofania.
Mam i30 GD w wersji kombi i mam zaślepiony otwór na kamerę, który widać w środkowej części załączonego zdjęcia.
Większość kamer na rynku jest zespolona ze światłem podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Ja jednak chciałbym kupić coś, co wejdzie w ten otwór.
Czy ktoś może coś polecić - tak, żeby pasowało w otwór (bez specjalnego rzeźbienia) i jeszcze oferowało niezłą jakość obrazu. Jaka może być cena czegoś takiego? Nie mam w tej kwestii zupełnie doświadczenia. Czy z kamerą w zestawie dostaje się przewód RCA + napięciowy do podłączenia do świateł cofania i oczywiście radia? Nie interesuje mnie oryginalna kamery Hyundai, bo radio nie będzie oryginalne, więc konieczne by byłyby przeróbki wtyczek.
Z góry dziękuję za rady.