Autor Wątek: [i10 PA] [i10 PA] Problem z czujnikiem poduszek  (Przeczytany 2859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojtexj23

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
[i10 PA] Problem z czujnikiem poduszek
« dnia: 12 Lipiec 2019, 15:02:06 »
Witam
Zakupiłem hyundai i10 2010 1,2l
Pojazd miał uszkodzona maskę i błotnik tak twierdzi sprzedawcai ze zdjeć też tak
wynika poduszki nie wystrzeliły sprawdziłem są na miejscu
ale przy wymianie maski i błotnika prawdopodobnie nie przykrecił czujnkia uderzeniowego poduszek i jest obok jeszcze jedna złącza która nie ma swego gniazda
bardzo bym prosił użytkowników tego modelu auta o zdjęcie gdzie ma być zamontowany w/w czujnik i ta wtyczka na zdjeciach z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam Wojciech.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 13:15:55 przez Brt »

Offline martinfr

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 30
Re: [i10 PA] Problem z czujnikiem poduszek
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2019, 21:07:01 »
Witaj,
jeśli rozumiem pytanie i chodzi o tą właśnie wtyczkę, przewód kończy się pod lampą, tuż nad podłużnicą.

Offline robaszek127

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1443
[i10 PA] Problem z czujnikiem poduszek
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipiec 2019, 23:27:47 »
Przecież chyba, bo tak jest w getzie za przednie poduszki odpowiada sterownik poduszek a nie jakiś czujnik z przodu. U mnie też nie wystrzeliły bo sterownik nie łączył i wystarczyło go odpiąć i wpiąć w wtyczki.

Offline wojtexj23

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
[i10 PA] Problem z czujnikiem poduszek
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2019, 02:57:29 »
Witam ponownie kolegów . Ponawiam prośbę o zdjęcie miejsca instalacji czujnika uderzeniowego poduszek ponieważ poprzedni właściciel w czasie prac na błotnikiem zapomniał go przykręcić i teraz nie wiem gdzie go zamocować proszę o zdjęcie gdzie go przykręcić Pozdrawiam Wojciech