Autor Wątek: i40 2013 ver. STYLE Jak wejść w Menu Serwisowe np po wymianie oleju  (Przeczytany 2837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wald_nml

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Witam wszystkich, moze i glupie pytanie ale nie wiem jak rozkminić menu serwisowe. Próbowalem już na wyłączonym silniku itd itp. W necie znalazlem filmiki ale zaden nie pasuje do mojej wersji. W mojej wersji w prawym dole kierownicy sa przyciski DISP  i TRIP - pomocy!  :'(

Offline wald_nml

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: i40 2013 ver. STYLE Jak wejść w Menu Serwisowe np po wymianie oleju
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2021, 09:25:24 »
Może zdjęcia coś pomogą..

Offline Pequeno

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 19
Odp: i40 2013 ver. STYLE Jak wejść w Menu Serwisowe np po wymianie oleju
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2021, 21:32:32 »
Ja mam Style z 2012 roku, tylko że nie z kolorowym komputerem. U mnie nie ma opcji serwisowej, nie można ustawić ubywających km do wymiany oleju.

Offline wald_nml

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: i40 2013 ver. STYLE Jak wejść w Menu Serwisowe np po wymianie oleju
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipiec 2021, 22:01:09 »
Widzialem na you tube, że gość z takim komputerem wchodzi w ustawienia i ma opcję inspekcji oleju, ale nie jest pokazane w jaki sposób w nie wchodzi. Mozliwe ze u mnie też w ogóle nie jest to dostępne  :-X

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Odp: i40 2013 ver. STYLE Jak wejść w Menu Serwisowe np po wymianie oleju
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2021, 08:20:29 »
Jeżeli przeklikując się przez ekrany w kolorowym komputerze lub zakładki w wersji mono nie ma przeglądu (ja w i40 mono miałem i Santa w wersji kolor) to ta opcja jest wyłączona. Bodajże w w ustawieniach opcja service in na ON (a jest OFF). Kasowanie jest proste, wystarczyło przytrzymać jakiś przycisk, chyba select lub reset. Po włączeniu opcji powinno być aktywne „service interval”

Offline wald_nml

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: i40 2013 ver. STYLE Jak wejść w Menu Serwisowe np po wymianie oleju
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lipiec 2021, 17:17:33 »
Nigdzie nie mam możliwości włączenia tej opcji. Chyba, że w grę wchodziłoby podłączenie pod kompa ... A tej możliwości niestety nie mam.. :'(