Autor Wątek: [i10 PA] [i10 PA] Centralny zamek -montaż  (Przeczytany 3826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marioo

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
[i10 PA] Centralny zamek -montaż
« dnia: 28 Listopad 2018, 12:43:19 »
Witam.
Stałem się nowym użytkownikiem i10 pa z 2012 roku.
Niestety wersja wyposażenia nie jest zadowalająca a najbardziej ubolewam nad brakiem centralnego zamka.
Czy możecie polecić jakiś zestaw uniwersalny, który obsłuży wszystkie 4 drzwi oraz zamek bagażnika?
Ważne aby posiadał sterowanie z pilota.
Jest całkiem dużo zestawów na allegro, nie wiem który wybrać- gdzieś czytałem, że siłowniki muszą być jak najmniejsze. Czy to.prawda?
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 13:09:49 przez Brt »

Offline nadamus

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[i10 PA] Centralny zamek -montaż
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2018, 21:10:12 »
w atosie zamontowałem taki:
https://allegro.pl/zamek-centralny-carprotect-raptor-pilot-metalowy-i7695074915.html
tylko że dałem coś ok 60zł. montaż jest bardzo łatwy: długie kable, bezproblemowe podłączenie. tylko w tylnych drzwiach musiałem podłączyć odwrotnie (przy połączeniu wg schematu było tak że zamykał przód a otwierał tył i odwrotnie) ale jak podłączyłem wg siebie to jest ok. na razie bez problemów. Wymiary też są normalne i da się zamontować bez wielkich kombinacji.

Offline Marioo

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
[i10 PA] Centralny zamek -montaż
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2018, 00:25:04 »
Dzięki za odpowiedź.
Powiedz jeszcze proszę jak rozwiazałeś kwestie zamka bagażnika aby również otwierany był z pilota?

Offline nadamus

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[i10 PA] Centralny zamek -montaż
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopad 2018, 04:44:13 »
niestety- tylnej klapy nie podłączałem. w  atosie jest głupi patent że klapa jest otwierana albo na kluczyk albo ze środka więc sobie darowałem podłączenie. nie wiem jak jest w i10 ale jezeli jest dwignia w klapie to można dokupić 4 slave i zamontować w tylnej klapie. tylko trzeba przeciągnąć jeden przewód i podłączyć do centralki. trochę roboty więcej ale da się zrobić.