Forum > Instalacja LPG, CNG, inne

Nasze instalacje gazowe

(1/6) > >>

Roman_d:
Ja mam Stag 300 reduktor Silver VALTEK 3ohm dysze 2,11mm butla w kole

Jak na razie przebieg ponad 80kkm.

Hants:
Ja mam BRC Sequent 24. Przebieg - grubo ponad 200 kkm, przy około 210 kkm musiałem wymienić wtryskiwacze.

Instalacja jest praktycznie bezobsługowa - okresowo wymieniam tylko filtry.

Mam też kabelek i soft, jesli ktos potrzebuje.

vesoly:
U mnie pracuje od ponad 3 lat Landi Renzo IV generacji (około 60kkm) i na razie kłopotów nie mam.
PS. Mimo, że nie miałem czasu (głupie tłumaczenie, prawda?) wymienić filtrów już od ponad 30kkm.

Monter:
Witam . W mojej Soni jest KME Diego G3 , reduktor Silver, wtryski HANNA2000 zielone, zbiornik w miejscu koła/40 l/. Przebieg 197 tyś. km. Wymienione filtry oraz wtryskiwacze/wcześniej czerwone Valteki/. ;-)

Złośnik:
Zbiornik w kole 40l, Reduktor: Zavoli Zeta N, wtryskiwaczena dniach zmieniane na Hana2000 zielone, Stag 300-4. Filtry na bieżąco wymieniane, ale na dotychczasowych Valtekach to porażka, szkoda tego syfu pchać do auta. Kolego Roman_d kto ci tak pięknie się wkręcił w kolektor na odpierdziel ? Wkrętki masz mieć jak najbliżej wtryskiwaczy benzynowych w kierunku zaworów a nie kilometr od nich :( Znam ten ból bo mi ciecie pseudogazowcy też chcieli tak wepchać. Musieli się zmęczyć i prawidłowo nawiercić otwory po zdjęciu kolektora bo graty sobie wymienię co jak co ale piętnaście otworów nie będę robił w kolektorze bo komuś się nie chciało :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej