Autor Wątek: Wybrzuszenia Lakieru  (Przeczytany 4613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

leroo89

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Wrzesień 2009, 08:33:06 »
Czyli rozumiem że da się jakoś to zrobić szpachlą z włóknem...
Nie widzi mi się wspawywać reperaturki :-/

maspex

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Wrzesień 2009, 11:40:10 »
mialem tak samo, rancik tam jest,nie trzeba odbudowywac,kup sobie szczotke na wiertarke i pojedz wszystko do golej blachy i cala rdze zedrzyj,jak najwyzej. Potem na to naloz BRUNOX na rdze,poczekaj z dzien i dopiero baw sie w odbudowe. Na poczatek w duze ubytki wlokno szklane,potem zwykla szpachla,ale kup jakas lepsza,bo w najtanszej sie kraterki i dziurki robia. U mnie tak zostalo bo nie wiem ile razy kladlem szpachle i szlifowalem to i tak dziurki i maluskie nierownosci zostawaly. Na szpachle podklad i laker w sprayu i prawie nie bedzie widac,ze naprawiane. Pozdrawiam

ps. zmiescisz sie ponizej 100zl a starczy Ci materialow na jeszcze innn rzeczy,ja jednym podklaldm i sprayem pomalowalem dwa zderzaki i dwa nadkola.

leroo89

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrzesień 2009, 12:04:39 »
Dzięki maspex za wyczerpującą odpowiedz zrobię tak jak napisałeś
Tylko najpierw muszę poszukać gdzieś tego włókna szklanego... mam nadzieje ze dostane w sklepie motoryzacyjnym

Marek-B

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Wrzesień 2009, 20:41:53 »
Szukaj szpachli z włóknem w komplecie . Sa takie zestawy, niedrogie.

leroo89

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrzesień 2009, 15:49:41 »
No i dziś wziąłem się za oczyszczenie i jestem pozytywnie zaskoczony nie trzeba nic kleić żadnym włóknem :-) tylko groźnie wyglądało. Jest tylko mała szparka i wystarczy szpachla z włóknem. Na razie oczyściłem to wszystko i posmarowałem brunoxem, jutro szpachla i podkład a pojutrze lakier :-)
A czy na koniec trzeba jeszcze jechać lakierem bezbarwnym :?: :>

maspex

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Wrzesień 2009, 16:56:11 »
i bardzo dobrze,ze teraz sie za to zabrales,bo po zimie wiecej dziur bys mial, bezbarwny niepotrzeby,chyba,ze masz bialy metalik :)

leroo89

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrzesień 2009, 19:22:53 »
Cytat: "maspex"
i bardzo dobrze,ze teraz sie za to zabrales,bo po zimie wiecej dziur bys mial

No właśnie tez tak pomyslalem i jakos sie zebrałem :-D tylko ciekawe jak mi to wyjdzie bo pierwszy raz sie w to bawie...

Cendra

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Wrzesień 2009, 08:41:12 »
jakie efekty :?:

leroo89

  • Gość
Wybrzuszenia Lakieru
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Wrzesień 2009, 16:45:47 »
Cytat: "Cendra"
jakie efekty :?:

Niestety prace stanęły ze względu na moją prace dziś prysnąłem już podkład i tak wyglądają efekty (myślę ze jak na pierwszy raz to nieźle, w sumie jestem zadowolony :-) )
A lakier jeszcze w sklepie, czeka na odbiór.