Forum > ix35 EL

[ix35 EL] Głośniki

(1/2) > >>

dardum:
witam. System audio ixa to porażka chyba każdy się ztym zgodzi, bas jest tragiczny burczy i brzęczy choć wcale nie słucham głośno( mówię o płytach i usb bo radio ma tak małą dynamikę że głośniki wyrabiają). Wymyśliłem sobie -żeby wymienić głośniki z przodu , głównych winowajców . Radia raczej innego nie włożę bo te multimedialne z navi strasznie drogie. Może ktoś wie jak się do nich najłatwiej i najbezpieczniej dla tapicerki dobrać??

Grzegorz:
Witam :) Ja już dwa razy wymieniałem głośniki z przodu ( reklamacja w ASO) niestety jest nadal to samo i tak jak kolega noszę się z zamiarem wymiany na inne. Jeśli ktoś zdejmował boczki to prosimy o wskazówki :) Pozdrawiam z Bełchatowa :)

canion:
Zróbcie wyguszenie drzwi od razu inne brzmienie i nawet fabryczne głośniki daja radę,

firefighter1:
Ja jakoś nie odczuwam burczenia czy brzęczenia. Nie są one oczywiście Hi-end ale też tragedii nie ma. Myślę, że można podpatrzeć mocowanie przeglądając allegro, dużo jest zdjęć samych elementów tapicerki w tym boczków i będzie widać gdzie jest mocowanie.
No i jak wyżej - dobre wytłumienie żeby dzwięk szedł w kabinę a nie w drzwi  ;-) bo to może one brzęczą.

Slay75:

--- Cytat: "dardum" ---Może ktoś wie jak się do nich najłatwiej i najbezpieczniej dla tapicerki dobrać??
--- Koniec cytatu ---


Oczywiście, koledzy za wschodniej granicy juz rozkminili jak to zrobić.

http://youtu.be/j6FD4TjmzKA

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej