Forum > Kona

Hyundai Kona

(1/6) > >>

lovelypl:
Szkoda, że Kona nie ma swojego subforum, ale czuję, że niedługo takie powstanie :)

Czy jest tutaj ktoś, kto już ma ten model i może się podzielić wrażeniami z jego użytkowania? Te wszystkie 'testy' na YT to jakaś masakra - 100 razy pokazywanie gdzie są schowki, ile jest miejsca itd., a takich prawdziwych wrażeń z normalnego użytkowania, a nie testowania przez 2 dni - nie ma.

Przymierzam się do zakupu tego modelu w wersji Premium (choć walczy ostro z inną marką), jeździłem "demówką", ale po godzinie jazdy moje odczucia są na pewno niepełne, no i w takim czasie nie da się nawet sprawdzić wszystkiego co tam nawrzucali.

kosmos2011:
Jak trochę użytkowników się zbierze to na pewno kolega Brt dział założy no chyba że ktoś stworzy odrębne forum tylko dla modelu Kona.

Brt:
Dokładnie tak :-)

Chwilowo proponuję dział "Pozostałe", potem zrobię porządek...

lovelypl:
Dla mnie problemu nie ma :) Jak kupię (a kupię, w sensie - zamówię, na dniach) to potem będę się udzielał jako użytkownik.
Choć trochę smutno Santa Fe się pozbywać :(

Miras2016:
Mi też Kona bardzo się podoba i nie wiem, czy nie będzie to moje następne auto :-)
Demówką jeździło mi się świetnie, chociaż trochę jest głośno od prędkości 120km/h.
No i ta cena - 1.6 Tgdi premium z HUDem 114.000 zł  :-|

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej