Autor Wątek: Owiewki szyb bocznych  (Przeczytany 2253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rysiek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Owiewki szyb bocznych
« dnia: 01 Maj 2019, 14:29:57 »
Witam,mam pytanie czy ktoś montował owiewki szyb bocznych m-ki Heco do Hyundaia
i30 model 2017 r. Owiewki w stacji ASO podobno przyklejają do ramki szyby.

Offline robaszek127

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1485
Owiewki szyb bocznych
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj 2019, 19:55:34 »
Owiewki heko nie są przyklejane na zewnątrz do blachy ramek ale wkłada sie je w szczeliny szyb. Dawniej je miałem bo były tanie ale teraz zdrożały. Są fajne ale te lekko ciemne nie czarne jak smoła. No i wadą jest, że jak puści mocowanie to mijający tir potrafi ją zdmuchnąć. A i dawniej lubiły ginąć na parkingach.
Co ciekawe na allegro taniej jest kupić niż teraz u producenta. Sam mam do heko 10km drogi ale ceny droższe mają niż w necie w sklepach.

Offline Rysiek

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Owiewki szyb bocznych
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Maj 2019, 16:57:41 »
Dzięki, ale ja wiem jak się mocuje te owiewki bo miałem je w kilku moich autach.
Różnica jest taka, że ramka drzwi w  i 30 w której jest uszczelka szyby jest bardzo wąska a uszczelka twarda i też wąska i niska i nie wiem czy owiewka zmieści się pomiędzy ramkę drzwi a uszczelkę. Dzwoniłem do Heko powiedzieli że skoro
produkują i sprzedają tzn. że da się zamontować ale mam obawy stąd moje pytanie.
Pozdrawiam.

Offline tomasz0303

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 49
Owiewki szyb bocznych
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2019, 19:51:06 »
Witam mam w aucie zamontowane owiewki firmy HECO trzy lata. wadą tych owiewek jest to że poszerzają już i tak szeroki słupek ,ale idzie się przyzwyczaić.