Autor Wątek: [Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.  (Przeczytany 13136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« dnia: 04 Marzec 2012, 21:40:42 »
Witam.
Przygotowując autko do przeglądu i sprawdzając wsio dookoła i od spodu zauważyłem że pod progami od dołu gdzie jeszcze występuje część lakierowana są takie gumowe korki zatykające otwory fabryczne w progach. Zauważyłem że u mnie kilku brakuje.
Czy ktoś orientuje się co to za korki - ich numer katalogowy lub gdzie dostać albo czy to te które znalazłem w katalogu poniżej ???
Na jedną stronę - jeden prób - występują 4 takie korki gumowe. Dostępność zapewne w ASO - śmieszna cena napewno no a element ważny - raczej woda nie powinna się tam dostawać więc korek musi być.

Czy to ten element o numerze: 85834-14000 na dole ? Korek montowany jest od dołu.


yankeshy

  • Gość
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2012, 07:59:46 »
Moim zdaniem to będzie numer który podałeś....Miałem ten sam problem w momencie gdy zabrałem się za konserwację,ale utknąłem inny rodzaj gumy,zakleiłem szpachlą z włóknem szklanym i zalałem progi konserwacją :P

Fazi

  • Gość
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marzec 2012, 15:36:55 »
Mi też o dziwo jednej brakuje  ;-) jednak niestety o niej zapomniałem i nie zdążyłem jeszcze sprawdzić dostępności i ceny tej zaślepki   :-/

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec 2012, 20:31:26 »
Ja napewno zamówię w ASO, góra tydzień czekania a cena śmieszna, do ASO mam ok. 1km w Dąbrowie Górniczej więc często zamawiam różna mniejsze rzeczy - szybko przychodzą, magazyn mają w Warszawie - 1,2 dni i na miejscu, chyba że nie ma na stanie to ok. tygodnia sprowadzają a tak to od łapy.
No a akurat korki warto kontrolować, te gumowe elementy póki są elastyczne to ok, ale wystarczy że przychodzą mrozy, szybko to twardnieje i każda większa gałąź czy teren niebardzo utwardzony pozwalają na wyrywanie tych korków które nie siedzą mocno w otworach. Trzeba o to dbać :) Zamówię i podam Wam cenę.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2012, 20:09:30 »
Kurcze to nie ta zatyczka. Nie ten korek - ten numer to korek dużo mniejszy niż ten którego brakuje. Zatem pewnie to jest ten : 84132-22000

tomek27

  • Gość
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2012, 20:19:06 »
Złośnik,  zamów u kolegi esox'a te gumki i masz po problemie. Jak On nie bedzie mial to jeszcze sa na forum lantry na części.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień 2012, 11:04:46 »
Chodzi o takie korki:


esox

  • Gość
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień 2012, 11:16:56 »
ile ich potrzebujessz?

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień 2012, 11:31:34 »
A ile masz ???

Azahiel

  • Gość
korki zatyczki
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Kwiecień 2012, 17:01:28 »
Mam takie korki oczywiście zamienniki ale pasują... :evil:

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Kwiecień 2012, 21:02:31 »
Dziękuję już mam. Pozdrawiam.

zielonyyy

  • Gość
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Maj 2013, 00:29:43 »
Witam serdecznie,

Poszukuję w/w zaślepek, w moim mieście niestety niema autoryzowanego punku, z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
[Lantra J2] Zatyczki gumowe progów - gumowe korki.
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maj 2013, 01:14:11 »
Pisz w dziale KUPIĘ i do kolegi waldi678. Od niego kupowałem korki i miał ich trochę. Powinien jeszcze mieć :)