Autor Wątek: [ix20] Auto ochrzczone juz  (Przeczytany 7998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
[ix20] Auto ochrzczone juz
« dnia: 04 Marzec 2012, 11:49:27 »
Już mam auto ochrzczone , jechałem dziś A4 i zauważyłem jak nagle TIr wykonuje ostry skręt w prawo , i nagle zobaczyłem lecąca dyktę ( deskę) odbiła mu się od naczepy ja tez zrobiłem unik przy 140km ( pierwszy raz myślałem ze auto sie wywróci bo takie wysokie ,widziałem kontem oka ze ESP sie włączyło ) myślałem że ominąłem to , za mną  facet dostał w szybę w nowej Mazdzie 6 .Mam porysowane drzwi i nadkole - taka jedna kreska przerywana

Offline skali

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 441
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001998647968
[ix20] Auto ochrzczone juz
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2012, 12:08:24 »
Tiry na tory!

Kolejny przykład tego że nawet jak uważasz na drodze to i tak przez jakogoś tirowca z niezabezpieczonym ładunkiem może stac tragedia..
(przypomniała mi sie akcja z oszukac przeznaczenie 3 xd)
Ważne że dojechałeś do celu i jesteś cały :) samochód to nic nie znacząca kupa blachy..

Kurako

  • Gość
[ix20] Auto ochrzczone juz
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2012, 12:26:39 »
a ten tir, nie ma obowiazku odpowiadac za szkody wyrzadzone na drodze?

Offline Yaro

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1007
[ix20] Auto ochrzczone juz
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2012, 13:12:17 »
Wrzuć fotki jak masz.

Offline cepcio

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 65
[ix20] Auto ochrzczone juz
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marzec 2012, 23:20:58 »
Moje również. Dziś na jednym z parkingów w Warszawie pod supermarketem, ktoś uszkodził mi lusterko od strony kierowcy prawdopodobnie drzwiami. Jest pęknięte i porysowane.

Offline Złośnik

  • Global Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1196
Re: Auto ochrzczone juz
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marzec 2012, 20:43:55 »
Cytat: "lukasz.zst"
Już mam auto ochrzczone , jechałem dziś A4 i zauważyłem jak nagle TIr wykonuje ostry skręt w prawo , i nagle zobaczyłem lecąca dyktę ( deskę) odbiła mu się od naczepy ja tez zrobiłem unik przy 140km ( pierwszy raz myślałem ze auto sie wywróci bo takie wysokie ,widziałem kontem oka ze ESP sie włączyło ) myślałem że ominąłem to , za mną  facet dostał w szybę w nowej Mazdzie 6 .Mam porysowane drzwi i nadkole - taka jedna kreska przerywana


No chyba zatrzymaliście gościa i wezwaliście policję na miejsce ? Czy każdy spokojnie sobie pojechał jakby nigdy nic ???