Autor Wątek: [i40 VF] Upgrade systemu audio do wersji Infinity  (Przeczytany 2511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dfx5

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
[i40 VF] Upgrade systemu audio do wersji Infinity
« dnia: 19 Czerwiec 2017, 18:35:23 »
Mam wersję i40 z nawigacją. Niestety nie ma w nim sytemu audio w wersji Infinity. Proszę o informację czy jest łatwy upgrade audio do Infinity?  W moim audio nie ma subwoofera. Czym jeszcze się różni ssystem audio standard od Infinity?

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
[i40 VF] Upgrade systemu audio do wersji Infinity
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2017, 20:58:33 »
Własnie chyba sam subwoofer nie robi z naszego systemu opcji premium. Ja posiadam takowy w bagażniku i podobno wzmacniacz pod tylnym siedzeniem, ale czy to wzmacniacz infinity, tego nie wiem... Sub jest chyba JBL, ale się mogę mylić - gra fajnie. Ale wydaje mi się, ze aby było mega super musiałby być sub też pod deską.
Szukając auta niektóre miały maskownice z napisem infinity - ciekawe co to jeszcze zmienia

Denny4

  • Gość
[i40 VF] Upgrade systemu audio do wersji Infinity
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2017, 21:06:03 »
System w wersji STYLE jest częściowo na modułach JBL.
Subwoofer i wzmacniacz pod fotelem kierowcy jest JBL i na tym koniec. Reszta głośników to zwykłe OEM-y Mobisowe.
W systemie Infinity mamy wszystkie głośniki i pozostałe komponenty tej marki.
Jeżeli nie masz wersji z wzmacniaczem i subem w bagażniku to będzie ciężko, w przeciwnym razie wymiana jeden do jednego wszystkiego prócz kabli i powinno grać.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
[i40 VF] Upgrade systemu audio do wersji Infinity
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Lipiec 2017, 08:55:44 »
To ja mam pytanie co do standardowego systemu audio plus sub w bagażniku. Rozumiem, że jest jakiś wzmacniacz (nie wiem czy pod fotelem kierowcy czy tylną kanapą), ale czy jest jakaś regulacja? Wydaje mi się, że bas wydobywa się spod deski aniżeli z bagaznika... Regulacja w navi jest baaaardzo ograniczona...

[ Dodano: 2017-07-08, 20:09 ]
Czy ta instrukcja jest gdzieś dostępna w wersji PL?

https://www.navigation.com/is-bin/intershop.static/WFS/Navteq-Site/Navteq/en_GB/documents/Hyundai/Vehicle%20Manuals/i40/LAN110EHVFM.AKORHHB%20ENG%200585.pdf