Autor Wątek: [Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?  (Przeczytany 11228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tom295

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
[Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?
« dnia: 26 Czerwiec 2017, 12:27:00 »
Panowie i Panie posiadam ściągniętego z  U.S.A Tucsona i chciałem zapytać czy ktoś potrafi zmienić z mil na km oraz z galon na L w menu zmieniłem tylko  temperaturę z F na C. Nic więcej. A język podobno nie da rady .Jeśli ktoś przerabiał ten temat proszę o podpowiedz.

Offline boban61

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
[Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2018, 19:19:55 »
Cześć, czy udało Ci się rozwiązać problem z milami i językiem? Czy jest w końcu możliwość wgrania języka polskiego ?

Pozdrawiam

Offline gregor2580

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
[Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maj 2018, 15:49:27 »
Mam ten sam problem czy moze udalo sie to juz jakos rozwiazac , mam ix 35 z 2012

Offline wojto89

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
[Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2018, 15:43:40 »
Z tego co się orientowałem, a dzwoniłem chyba po całej Polsce, to jest jedna firma, która próbuje to zrobić. Jak dadzą radę mają się do mnie odezwać więc podzielę się kontaktem :)

Offline kacluk1987

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 228
[Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2018, 17:01:43 »
co prawda mam i30. teraz kupuję i40 w uk..

co do zmiany mil na km podjedź do jakiegoś salonu nawet w uk..
Będąc w PL robiłem serwis i30 i pytałem o zmianę na km..
powiedziano mi że bez problemu mogą to zrobić ale w razie będę chciał wrócić do mil to znów wizyta w serwisie.  A że wiedziałem że będę zmieniał auto więc odpuściłem

Offline Tomaszn1987

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 33
[Tucson] Zmiana Z mil na KM czy ktoś wie?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marzec 2019, 14:26:40 »
Proponuję spróbować skopiować zawartość pamięci licznika z samochodu z polskiej dystrybucji (wprowadzając oczywiście pewne korekty np stan przejechanych km) . Jest jeszcze droga bardziej czasochłonna czyli: Wrzucenie pamięci do disassemblera i dochodzenie do tego jak program jest skonstruowany i które komórki pamięci odpowiadają za co.