Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Podnoszenie szyb
Autor Wiadomość
czaperek 

#16  Wysłany: 2016-08-28, 21:26   Podnoszenie szyb

Nie znalazłem w archiwum na ten temat nic , co pomogłoby mi w rozwiązaniu problemu, więc zakładam nowy.
Jak w temacie, podnoszenie szyb w Tucsonie.
Mam problem z podnoszeniem szyby w drzwiach przednich, od strony pasażera, przy czym chodzi o przyciski po stronie kierowcy.
Przyciskiem od strony kierowcy szyba przednia po stronie pasażera opuszcza się bez problemów.Niestety przycisk do podnoszenia szyby już nie działa, szyby nie można podnieść.
Przyciski od strony pasażera działają bez zarzutu.
Wniosek taki- nie działa poprawnie przycisk od strony kierowcy, w kierunku na podnoszenie szyby.
Czy ktoś miał już taki problem i jak go rozwiązać.Czy należy odkręcić oparcie po stronie kierowcy i już będzie dostęp do przycisku, czy też czekają jeszcze inne niespodzianki? Będę wdzięczny za wskazówki.

Piotrek79 

#17  Wysłany: 2018-08-21, 20:45   

Dokładnie taki zestaw tych łopatek nie kosztuje majątku a oszczędzi tapicerkę i czas. Jak zakładałem ostatnio tempomat to sprawdziły się te łopatki pięknie. Plastiki bez śladu ingerencji :)

czaperek 

#18  Wysłany: 2018-08-27, 16:35   

Rzeczywistość jest następująca: Po kolei "padały" kolejne przyciski podnoszenia i opuszczania szyb, sterowane z panelu po stronie kierowcy. Wymieniłem panel w całości, kupiłem używany na jednym z wiodących portali "Alle-wszystko do kupienia". Wymiana nie jest skomplikowana, po wymianie całość działa bez zarzutu.

Shadows 

Kolor: Ebony Black
 #19  Wysłany: 2018-08-27, 17:43   

Najtrafniejszy wybór jeśli chodzi o rozwiązanie problemu.

Niech służy :)

Odpowiedz do tematu