Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

[i20 PB] Podłokietnik - czy ktoś ma i może coś polecić ?
Autor Wiadomość
Jacaw 

Kolor: czerwony
 #1  Wysłany: 2013-11-19, 09:26   [i20 PB] Podłokietnik - czy ktoś ma i może coś polecić ?

Szukałem na forum, ale o dziwo chyba ten temat nie został jeszcze tu poruszony... no chyba, że pod inną nazwą.

Czy ktoś ma w i20 podłokietnik, jeśli tak to czy fabryczny (salonowy), czy może dokładany później i jak to się sprawuje ? Generalnie czy warto, a jeśli tak to jaki.

Na Allegro widziałem kilka ofert, w różnym przedziale cenowym i różną funkcjonalnością, niestety nic w pobliżu mnie, abym mógł dotknąć i zobaczyć, czy to coś co się od razu rozleci, czy też warte swej ceny.

Zbyszek 

Kolor: biały
 #2  Wysłany: 2013-11-19, 10:41   

Był poruszony ale tak ogólnie: http://hyundaiklub.pl/for...der=asc&start=0

Jacaw 

Kolor: czerwony
 #3  Wysłany: 2013-11-19, 12:16   

Zbyszek napisał/a:
Był poruszony ale tak ogólnie: http://hyundaiklub.pl/for...der=asc&start=0

Faktycznie, dzięki... ja po prostu zawsze zaglądam tylko do działu dla i20 i zapomniałem poszukać szerzej. :-)

MagdaK 

Kolor: Electric rojo
 #4  Wysłany: 2013-11-19, 18:43   Re: [i20 PB] Podłokietnik - czy ktoś ma i może coś polecić ?

Jacaw napisał/a:
Szukałem na forum, ale o dziwo chyba ten temat nie został jeszcze tu poruszony... no chyba, że pod inną nazwą.

Czy ktoś ma w i20 podłokietnik, jeśli tak to czy fabryczny (salonowy), czy może dokładany później i jak to się sprawuje ? Generalnie czy warto, a jeśli tak to jaki.

Na Allegro widziałem kilka ofert, w różnym przedziale cenowym i różną funkcjonalnością, niestety nic w pobliżu mnie, abym mógł dotknąć i zobaczyć, czy to coś co się od razu rozleci, czy też warte swej ceny.

Wiec ja kupilam u hiszpanskiego dystrybutora ale firma jest wegierska i nazywa sie ARMSTER model AR9 SDA 2601 AA1 - jest z szara obrodka prawie w 99% identyczna jak wszytskie wstawki we wnetrzu autka. Montaz banalnie prosty 4 srubki i koniec. Spasowany za***, nic nie skrzypi nic nie piszczy.
Oto link na allegro:

http://allegro.pl/podloki...3665213999.html

Polecam jakosc wysoka. Mi kobiecie sie podoba i jestesm zadowolona.

Pozdrawiam

Magda

RobertG 

Kolor: Czarny
 #5  Wysłany: 2018-11-01, 18:31   

Może ktoś ma ale cały środkowy tunel z podlokietnikiem do i20 od roku 2015 w górę. Jestem zdecydowany kupić!!!

Odpowiedz do tematu