Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2012, facebooku, hyundai, klub, lutego, na, od, polska, roku

Hyundai Klub Polska na facebooku od 3 lutego 2012 roku.
Autor Wiadomość
IgoReCzeK 

Kolor: złoty metallic
 #1  Wysłany: 2012-02-04, 01:19   Hyundai Klub Polska na facebooku od 3 lutego 2012 roku.

Jednym z założeń spotkania administracji Hyundai Klub Polska jakie miało miejsce swego czasu w Łodzi było promowanie naszego Klubu na portalach społecznościowych. W wolnej chwili podjąłem się wyzwania i oto mamy rzucone podwaliny pod profil na facebooku. Osobiście jest to dla mnie wyzwanie, gdyż do tej pory nie korzystałem z tego medium i chciałem Was poprosić o ewentualne sugestie, które pozwolą na promowanie naszego profilu w tym portalu. Zapraszam również do polubienia nas na facebooku. :mrgreen:

Kurako
[Usunięty]

#2  Wysłany: 2012-02-04, 10:14   

teraz tylko trza być tam Igor aktywnym :D

[ Dodano: 2012-02-04, 10:33 ]
edit edit edit!

Igor, musiałbyś zrobić tak, żeby dało się przeglądać forum bez logowania. Bo jak ktoś z fb będzie chciał zobaczyć informacje o zlocie, to musi sie zalogować, a nie każdemu się chce :P

IgoReCzeK 

#3  Wysłany: 2012-02-04, 11:06   

Kurako napisał/a:
Igor, musiałbyś zrobić tak, żeby dało się przeglądać forum bez logowania.
dzięki za sugestię. To jest tylko możliwe przez print screeny. Nie otworzymy forum (szczególnie wątków klubowych) do oglądania przez wszystkich, bo tak to każdy będzie nos wściubiał, a często pisze się bardziej osobiste sytuacje. Zdaję sobie sprawę, że to będzie utrudniać komunikację i w przyszłości część wątków tak będzie dostępna po cenzurze (print screen). ;-)

Kurako
[Usunięty]

#4  Wysłany: 2012-02-04, 11:11   

słuchaj, a nie idzie zrobić tak, by sprawy klubowe, zablokować dla gości a resztę otworzyć? Bo jest to w sumie kłopotliwe, że trzeba być zalogowanym by treść odczytywać. Nie mówie o pozwoleniu udzielania głosów przez Gości, ale przynajmniej do oglądania postów.

IgoReCzeK 

#5  Wysłany: 2012-02-04, 11:24   

Kurako napisał/a:
słuchaj, a nie idzie zrobić tak, by sprawy klubowe, zablokować dla gości
Profil będzie zawierał głównie sprawy klubowe i w tym momencie jest po dyskusji. :mrgreen: Da się radę, spokojnie - ten temat uważam już za wyczerpany. :roll:

Kurako
[Usunięty]

#6  Wysłany: 2012-02-04, 11:27   

w sumie, moja głupota :) wybacz :)

Timon 

Kolor: Solar Blue
 #7  Wysłany: 2012-02-04, 12:21   

Po co kombinować z Print Screenem czy udostępnianiem działu do wglądu. Wystarczy przed zlotem jak już będzie data/miejsce ustalone zamieścić info na Facebooku. Przekopiować ostateczne ustalenie daty, godziny i miejsca. Myślę, że tak prościej :)

Odpowiedz do tematu