Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: audio, audio, car, car, hyundai

[Car Audio] Car Audio Hyundai
Autor Wiadomość
kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #1  Wysłany: 2012-01-07, 19:41   [Car Audio] Car Audio Hyundai

Jak ktoś by chciał zamontować oryginalne DVD/CD/MP3 firmu HYUNDAI to podaję LINK gdzie można znależć parę modeli.Jeśli chodzi oceny trzeba odjąć jedno zero i będzie w złotówkach .
Ostatnio zmieniony przez speedmaster 2012-01-17, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  

tomek27 
zycie potrafi byc przeje.....

Kolor: srebrny metallic
 #2  Wysłany: 2012-01-07, 20:40   

nie orientujesz sie czy jest rowniez dostepny gps 2din? bo jakos nie widzialem.

THE BEST ! HOBBY !!

tomek92.02
[Usunięty]

#3  Wysłany: 2012-01-07, 23:01   

Mam Hyundaia Accenta 1.3 GLS z 1998r. Chciałbym zachować jego orginalny wygląd i nie chce zmieniać radia. Niestety jest na kasety. Nie orientujecie się może czy jest możliwość podłączenia do niego cyfrowej zmieniarki?? Tu coś znalazłem ale nie wiem czy to w ogóle zda egzamin bo nie jest podany rocznik modelu do którego ten sprzet ma pasować :mrgreen: http://www.audiomaniak.eu/zmieniarki.html z góry dzięki za pomoc :-)

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

#4  Wysłany: 2012-01-07, 23:39   

tomek92.02 napisał/a:
Mam Hyundaia Accenta 1.3 GLS z 1998r. Chciałbym zachować jego orginalny wygląd i nie chce zmieniać radia. Niestety jest na kasety. Nie orientujecie się może czy jest możliwość podłączenia do niego cyfrowej zmieniarki?? Tu coś znalazłem ale nie wiem czy to w ogóle zda egzamin bo nie jest podany rocznik modelu do którego ten sprzet ma pasować :mrgreen: http://www.audiomaniak.eu/zmieniarki.html z góry dzięki za pomoc :-)

Twoje oryginalne radio nie posiada wejścia na zmieniarkę więc ten patent nie pasuje.Wiem że można podpiąć się gdzieś na płytkę radia ( tutaj proszę o wypowiedzenie się elektroników bo moja wiedza jest zbyt mała ) i zamontować tam wejście ale tylko AV czyli do podłączenia analogowego poprzez kabel mini jack ( foto 1 ) da to możliwość podłaczenia mp3 .Odpada w tym momencie połączenie cyfrowe przez USB i zostaje tylko podłączenie transmitera FM.

kabel.jpg
foto 1
Plik ściągnięto 16090 raz(y) 10,17 KB

tomek92.02
[Usunięty]

#5  Wysłany: 2012-01-07, 23:43   

Dzięki za pomoc :-)

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

#6  Wysłany: 2012-01-07, 23:54   

Poczytaj TU na przykładzie Panasonica zostało opisane ale wiadomo różnice są.

Jak się uda to daj znać najlepiej z fotorelacją będzie dla potomnych i gratuluje konsekwencji w dążeniu do oryginalności pojazdu też mi coś takiego przyświeca.

[ Dodano: 2012-01-08, 00:07 ]
Ma jeszcze TU jak zainstalować dodatkowe gniazdo USB do ładowania zewnętrznych urządzeń typu telefon, navi itp bez kupowania dodatkowej ładowarki na gniazdo zapalniczki.

tomek92.02
[Usunięty]

#7  Wysłany: 2012-01-08, 00:38   

Dzięki Dzieki;) będę próbował
:mrgreen:

Kurako
[Usunięty]

#8  Wysłany: 2012-01-08, 10:12   

czy ja wiem czy jest sens kombinować? w mediamarkt kupi się dobry transmiter za okolo 80 zł:) i on rozwiązuje wszystkie problemy :) a radio pozostaje bez zmian :)

tomek92.02
[Usunięty]

#9  Wysłany: 2012-01-08, 13:39   

w sumie racja :-D ale kupiłem jeden transmiter to sie spalił. drugi kupiłem (jabra cruiser) to trace strasznie na dźwięku :-| więc kombinuje jak tylko się da bo mam świra na punkcie oryginalności i jakości dźwięku
:-D

Kurako
[Usunięty]

#10  Wysłany: 2012-01-08, 13:56   

w mediamarkcie kupisz już dobre transmitery FM :)

Timon 

Kolor: Solar Blue
 #11  Wysłany: 2012-01-08, 14:15   

Ja nie polecam kupowania żadnej elektroniki w MM/Saturnie itp. Chyba, że jest na nią akurat jakaś wspaniała promocja, ale i wtedy należy patrzeć na nią czujnie. Z doświadczenia wiem, że mają ceny strasznie zawyżone. Przeważnie nawet przy akcji "Kupuj bez VATu" wychodzi drożej. Wejdźcie na allegro, wpiszcie co potrzebujecie i szukajcie. Nie mówie o sprzętach używanych czy nawet o osobach sprzedających nowe rzeczy. W obecnych czasach wiele sklepów prowadzących wysyłkę towarów wrzuca swoje artykuły na allegro.

Jeśli chodzi o elektronike komputerową zawsze warto sprawdzić proline.pl , a rzeczy typu telewizory, większe sprzęty domowe na neo24.pl .

Kurako
[Usunięty]

#12  Wysłany: 2012-01-08, 14:52   

tak tak, tylko jak wpiszesz w allegro TRANSMITER FM to Ci wyjdzie 99 stron taniej chinszczyzny :)

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

#13  Wysłany: 2012-01-08, 15:04   

tomek92.02 napisał/a:

Poczytaj jeszcze TU ale bez pomocy znajomego elektronika się nie obędzie.
Ostatnio zmieniony przez kosmos2011 2012-01-08, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  

Timon 

Kolor: Solar Blue
 #14  Wysłany: 2012-01-08, 15:13   

Kurako, a jaki problem dopisać firmę w wyszukiwarce allegro? Na 99% znajdziesz taniej nawet po doliczeniu przesyłki. Nie mówię o kupowaniu taniej chińszczyzny tylko o rozsądek przy zakupach i sprawdzeniu cen w innych miejscach ;)

Sorka z Off-Topic.

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

#15  Wysłany: 2012-01-08, 15:20   

tomek92.02 napisał/a:
w sumie racja :-D ale kupiłem jeden transmiter to sie spalił. drugi kupiłem (jabra cruiser) to trace strasznie na dźwięku :-| więc kombinuje jak tylko się da bo mam świra na punkcie oryginalności i jakości dźwięku
:-D

Panowie kolega chcę mieć dobrą jakość dzwięku, a transmiter FM raczej tego nie zapewni.

Odpowiedz do tematu