Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dzial, istnieje, nie, tuning

Przesunięty przez: Zbyszek
2012-05-08, 23:16
Dział tuning nie istnieje?
Autor Wiadomość
kacperoo_KDM
[Usunięty]

#1  Wysłany: 2012-05-08, 23:06   Dział tuning nie istnieje?

Witam albo jestem ślepy albo serio nie ma działu tuning? Jeśli tak to dlaczego wytlumaczy mi to ktoś? :P Pozdrawiam

Zbyszek 

Kolor: biały
 #2  Wysłany: 2012-05-08, 23:32   

Do tej pory nie było zapytania o powstanie takiego działu... Zobaczę co da się zrobić.

Kurako
[Usunięty]

#3  Wysłany: 2012-05-09, 06:33   

mysle ze dział ten by sie przyjął..

IgoReCzeK 

Kolor: złoty metallic
 #4  Wysłany: 2012-05-09, 07:18   

Kurako napisał/a:
mysle ze dział ten by sie przyjął..
Ja myślę, że skoro przez bez mała pół roku nikomu nie przeszkadzał jego brak, to jest niepotrzebny. kacperoo_KDM, w HCC masz rozbudowane działy tuningowe i tam możesz się wykazać. Po co powielać to samo na dwóch forach? :roll: Czekam na wypowiedzi naszej społeczności w tej kwestii, czyli: czy potrzebujemy z prawdziwego zdarzenia dział tuningowy (mechaniczny i wizualny)?

Kubalessini
[Usunięty]

#5  Wysłany: 2012-05-09, 09:30   

Wg. mnie raczej by było lepiej, jakby był. Po co szukać na innym forum, jak można by było to znaleźć tutaj.
IgoReCzeK napisał/a:
Ja myślę, że skoro przez bez mała pół roku nikomu nie przeszkadzał jego brak, to jest niepotrzebny

Wiele osób "boi się" lub im się nie chce zwracać z prośbami do administracji.

IgoReCzeK 

#6  Wysłany: 2012-05-09, 10:18   

Kubalessini napisał/a:
Po co szukać na innym forum, jak można by było to znaleźć tutaj.
Dobre stwierdzenie, tym bardziej, że u siebie mamy kopalnię wiedzy (TUTAJ), o której większość z Was już dawno zapomniała, a która ogarnia praktycznie wszystkie (jest ich niewiele) tematy związane z tuningiem mechanicznym Hyundaia (wtajemniczeni wiedzą, że możliwości jest niewiele :-| ), bo klejenie gadżetów do karoserii trudno nazwać tuningiem - jest to po prostu stylizacja. :roll:
"Strach" przed administracją forum jest dalece nieuzasadniony. 8-)

Aleks1916 

Kolor: Czarny
 #7  Wysłany: 2012-05-09, 11:25   

IgoReCzeK napisał/a:
czy potrzebujemy z prawdziwego zdarzenia dział tuningowy (mechaniczny i wizualny)?

Potrzebujemy ;-) Jestem za.

Kurako
[Usunięty]

#8  Wysłany: 2012-05-09, 11:55   

Ale co szkodzi komuś zeby był :) chyba to nie jest jakiś wielki problem dodać dział.. :) są moim zdaniem bardziej nie potrzebne działy na tym forum :P a tuning sie przyjmie ;P

IgoReCzeK 

#9  Wysłany: 2012-05-09, 12:06   

Kurako napisał/a:
są moim zdaniem bardziej nie potrzebne działy na tym forum :P
To może rozwiniesz temat przy okazji? Nie bardzo wiem, które działy masz na myśli. Dla mnie pisanie ogólnikami (jakie stosujesz w tym przypadku) jest bełkotem, który nic nie wnosi do tematu. :-?

Kurako
[Usunięty]

#10  Wysłany: 2012-05-09, 12:19   

DLA MNIE niepotrzebny jest dział GIEŁDA z ktorego nie korzystam, bo wychodze z założenia, że jak coś będe sprzedawał to i tak pójdzie to na allegro.. mówie o sobie.. :)

[ Komentarz dodany przez: IgoReCzeK: 2012-05-09, 13:59 ]
Widzę, że Twoja wizja Forum jest zupełnie odmienna od tej, jaką ma Administracja, a wracając do
Kurako napisał/a:
jak coś będe sprzedawał to i tak pójdzie to na allegro..
lepiej zapłacić prowizję na Allegro (bo wygląda na to, że jesteś zamożny), niż sprzedać koledze części na forum po wcześniejszych uzgodnieniach.

Zbyszek 

Kolor: biały
 #11  Wysłany: 2012-05-09, 12:51   

Kurako napisał/a:
DLA MNIE niepotrzebny jest dział GIEŁDA

Jestem akurat przeciwnego zdania niż Ty.

albert 

Kolor: srebrny metallic
 #12  Wysłany: 2012-05-09, 13:41   

Myślę, że dział "tuning" mógłby być. Z archiwum można tylko korzystać biernie, nie można rozwijać dalszego ciągu konkretnego tematu. Natomiast dużo rzeczy na temat tuningu można znaleźć na obecnym forum, ale trzeba dobrze się naszukać. Osobny temat rozwiązałby sprawę.

kacperoo_KDM
[Usunięty]

#13  Wysłany: 2012-05-09, 17:01   

Nie chodzi mi o to że na tym forum chcę zadawać pytania o HC bo na HCC znajdę gotowe odpowiedzi. Chodzi mi o to że chciałbym też zobaczyć co się robi z innymi Hyundaiami bo nadal jestem fanatykiem ;)

tomek27 
zycie potrafi byc przeje.....

Kolor: srebrny metallic
 #14  Wysłany: 2012-05-09, 18:33   

kacperoo_KDM napisał/a:
Chodzi mi o to że chciałbym też zobaczyć co się robi z innymi Hyundaiami bo nadal jestem fanatykiem ;)

Nic się nie robi i nic się nie dzieje, no może poza kolega JAVA dlatego takiego działu nie ma.
IgoReCzeK napisał/a:
kacperoo_KDM, w HCC masz rozbudowane działy tuningowe i tam możesz się wykazać. Po co powielać to samo na dwóch forach?

Dobre stwierdzenie administratora. Skoro jesteś zarejestrowany na HCC to kiego ... tutaj szukasz. Igor! Brawo! To nie przystoi raczej adminowi.

I chcieć rozwoju forum....

[ Komentarz dodany przez: IgoReCzeK: 2012-05-09, 23:52 ]
Widzisz Tomku, tylko ja nie widzę żadnego rozwoju forum w dziale tuningowym, a mam takie samo prawo wyrazić swoje zdanie w temacie jak Wy, no chyba, że demokracja nie dotyczy administratorów, to przepraszam bardzo. Chyba coś jest nie tak!

THE BEST ! HOBBY !!
Ostatnio zmieniony przez tomek27 2012-05-11, 23:12, w całości zmieniany 3 razy  

Timon 

Kolor: Solar Blue
 #15  Wysłany: 2012-05-09, 19:01   

IgoReCzeK, rozumiem, że administracja przyjmuje postawę przeciw dublowaniu informacji, ale osobiście uważam, że w sposób trochę przesadny w tym momencie. Nawet jeżeli takowe informacje są w archiwum to możliwości przeszukiwania archiwum nie są zbyt wielkie. A idąc tropem "po co tworzyć coś na forum skoro można znaleźć to gdzieś w internecie" możnaby równie dobrze całe forum zamknąć bo 90% prawdopodobnie możnaby gdzieś znaleźć. Tylko to nie jest dobra droga... Może moja wizja jest inna.

[ Komentarz dodany przez: IgoReCzeK: 2012-05-10, 00:02 ]
Cytat:
IgoReCzeK, rozumiem, że administracja przyjmuje postawę przeciw dublowaniu informacj
Nie w tym rzecz. Jest wiele pomysłów na forum, ale nie wszystkie są praktyczne. Najlepszym przykładem jest sprawa długopisów i kubków, których się nie mogę doczekać, albo HA które tak entuzjastycznie wszyscy przyjmowali a teraz nikt się tym nie interesuje. Trudno być uległym we wszystkich kwestiach, bo zaśmiecimy sobie skrypt i później będziecie mieć pretensje, że wolno działa, albo nikt nie moderuje jaś tam działów. To nie jest kwestia, że nie, bo nie - to można załatwić w kilka chwil. Jesteśmy tutaj i dyskutujemy w danym temacie, decyzje będą zapadać później - nic jeszcze nie jest przesądzone.

Odpowiedz do tematu