Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 5d, getz, glosniki, jakie, sa, tylu

[Getz] Jakie głośniki są z tyłu w 5d?
Autor Wiadomość
Kurako
[Usunięty]

#1  Wysłany: 2012-03-26, 20:03   [Getz] Jakie głośniki są z tyłu w 5d?

Jak w temacie, interesuje mnie informacja na temat rodzaju i wielkości głośników w tylnich drzwiach w 5ciodrzwiówce.. Interesuje mnie to ponieważ wymieniłem głośniki z przodu i chciałem je włożyć do tyłu i czy jest taka możliwość bez większych przeróbek?
Z przodu były głośniki 130 mm :)
Jak to jest z kablami? Są one doprowadzone do tylnich drzwi?

arek
[Usunięty]

#2  Wysłany: 2012-03-26, 20:23   

U mnie w wersji active nie było kabli z tyłu.

Kurako
[Usunięty]

#3  Wysłany: 2012-03-26, 21:00   

problem w tym, że nie jest mi wiadomo w jakiej wersji wyposazenia jest moj samochód..

ZacnyRycerz
[Usunięty]

#4  Wysłany: 2012-04-01, 11:26   

W Gacku prawdopodobnie kabli niema, a otwory są 130mm :)

umo1984
[Usunięty]

#5  Wysłany: 2012-04-16, 10:02   

Z tyłu kabli z tego co pamiętam nie było,w serwisie musieli zdejmować wszystko żeby dociągnąć kable do tyłu ale istnieje możliwość zamontowania głośników z tyłu.
Niestety w tej chwili ci nie pomogę bo nie mam już dokumentacji do getza.

Kurako
[Usunięty]

#6  Wysłany: 2012-05-27, 12:19   

Witam, chciałem odrobinę odkopać temat, bo chciałem w dniu jutrzejszym zamontować głośniki do tyłu do drzwi. problem w tym, że kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać.. głośniki będą seryjne, te co z przodu grały przed wymianą..
powiedzcie mi koledzy jak się za to zabrać, którędy pociągnąć kable.. może ma ktoś zdjęcie jak wyglądają drzwi pod boczkiem? i czy wejdą głośniki z przednich drzwi? na seryjnych dystansach?

arek
[Usunięty]

#7  Wysłany: 2012-05-27, 22:01   

na seryjnych dystansach nie wejdą bo jakby to powiedzieć boczek się nie zmieści:) ale głośnik sam w sobie mieści się we "wnęce" przy odpowiednim dystansie.

Kurako
[Usunięty]

#8  Wysłany: 2012-05-27, 22:05   

to te poczki nie sa takie same? przednie i tylnie ?

arek
[Usunięty]

#9  Wysłany: 2012-05-28, 15:22   

nie są takie same, te z przodu mają takie "wybrzuszenie" na głośnik, a te z tyłu są bardziej płaskie

Kurako
[Usunięty]

#10  Wysłany: 2012-05-28, 16:36   

no jak dzisiaj sciagnalem boczek, i zobaczylem ze nie ma tam nic, ani kabli ani dystansu ani nawet otwórów żadnych to sie poddalem, łatwiej bedzie zamontować coś w bagażniku :o

super8
[Usunięty]

#11  Wysłany: 2012-08-12, 20:17   

Hej. Jak Ci idzie montaż nowego zestawu. Ja też planuje kupić taśmę dekarska i wyciszyć drzwi i zakupić jakiś komplet 3w1 na przód i szerokopasmówki na tył. W moim aucie z tyłu są jakieś malutkie głośniczk (raczej mniejsze niż 13 bo tylko tak cicho syczą)i ale jeszcze nie wiem jakie bo nie miałem okazji sprawdzić. Ja szukam na internecie sprawdzonego zestawu głośników do tego autka, ale nic nie znalazłem.

robaszek127 

Kolor: czerwony
 #12  Wysłany: 2012-08-12, 22:03   

U mnie w getzie z tyłu są głośniki bez dystansów na pewno są 17cm ale i by wszedł większy spokojnie bo jest miejsce nawet na dystansy.

mati888811 

Kolor: Czarny
 #13  Wysłany: 2016-02-21, 23:09   

Ma ktoś instrukcję do ściągania boczków? Z przodu i z tyłu?

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #14  Wysłany: 2016-02-21, 23:34   

http://asonline.ru/remont...undai-getz.html

Odpowiedz do tematu