Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.
Autor Wiadomość
momoc 

#1  Wysłany: 2017-05-10, 19:03   Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.

Witam, mam pytania odnośnie trzech rzeczy:

1.Ze schowka zniknął "haczyk" zamykający i nawet nie wiem jak wyglądał. Ktoś ma pomysł jak go zastąpić/zrobić, albo gdzie takowy dostanę?
Również mam pytanie odnośnie odstającej sprężynki czy to tak ma wyglądać czy ma być jakoś włożona do środka?
2.Jaki rodzaj/model zamku mogę zastosować do tego schowka?
3.Chciałbym z tyłu na półce w miejsce atrap wstawić dodatkowe głośniki, lecz nie wiem czy jest już tam poprowadzona instalacja, jakiś kabelek z kostką przy jednym wystaje ale nie wiem czy to to.

IMG_20170510_182407.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 2,11 MB

IMG_20170510_182228.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 1,92 MB

IMG_20170510_182219.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 2,05 MB

IMG_20170510_182209.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 1,71 MB

IMG_20170510_173438.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 3,05 MB

IMG_20170510_173433.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 4,48 MB

kosmos2011 
HYUNDAI E4U JAJKO

Kolor: Desert Sand Metalic
 #2  Wysłany: 2017-05-10, 21:14   

1 temat = 1 problem

Tematy audio car są w oddzielnym dziale http://hyundaiklub.pl/for...&highlight=pony

Masz auto które na forum przyciągnęło 3 strony tematów.

Zobaczyć je można teraz praktycznie tylko w internecie.

Ponownie piszesz 95, 94 zadając następne zagadki bo właśnie tak się składa że w 95 wypuszczono nowy model podaj 17 znaków z dowodu rejestracyjnego to coś się wreszcie dowiemy.

momoc 

#3  Wysłany: 2017-05-11, 22:42   

Wybacz, już odczytałem z instrukcji to co się tylko da.
Model i położenie kierownicy: Pony, Excel, Scoupe- kierownica z lewej strony
Typ nadwozia: 4-drzwiowy
Wersja: Deluxe
Typ pasów bezpieczeństwa aktywny
Silnik:1468 rzędowy OHC(wałek rozrządu w głowicy) benzynowy
Rok modelu: 1994

Jutro jeszcze pójdę odczytać kod z silnika bo zdaje mi się że mam zły.

Timon 

Kolor: Solar Blue
 #4  Wysłany: 2017-11-15, 22:48   Re: Hyundai Pony '94, głośniki oraz zamek schowka.

momoc napisał/a:
Witam, mam pytania odnośnie trzech rzeczy:

1.Ze schowka zniknął "haczyk" zamykający i nawet nie wiem jak wyglądał. Ktoś ma pomysł jak go zastąpić/zrobić, albo gdzie takowy dostanę?
Również mam pytanie odnośnie odstającej sprężynki czy to tak ma wyglądać czy ma być jakoś włożona do środka?
2.Jaki rodzaj/model zamku mogę zastosować do tego schowka?
3.Chciałbym z tyłu na półce w miejsce atrap wstawić dodatkowe głośniki, lecz nie wiem czy jest już tam poprowadzona instalacja, jakiś kabelek z kostką przy jednym wystaje ale nie wiem czy to to.

1. Też mi się kiedyś rozpadł i da się poskładać. Mi chyba wypadł jakiś kołek rozprężny. Poskładałem i działało.
2. Poszukaj na allegro jakiegoś szrotu, na którym stoi Pony przed fl. Wytargasz z niego wszelkie pierdoły, których ci brakuje za 20zł
3. Prawdopodobnie jest to przewód idący do radia. Może nawet mam gdzieś w gratach stare oryginalne głośniki. U siebie jak wymieniałem to lutowałem przewody bezpośrednio do styków głośnika.

Odpowiedz do tematu