Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Szukam dobrego warsztatu (nie ASO) - Trójmiasto.
Autor Wiadomość
mfax 

Kolor: black
 #1  Wysłany: 2017-01-10, 13:35   Szukam dobrego warsztatu (nie ASO) - Trójmiasto.

Poprzednie moje samochody rzadko potrzebowały interwencji, a jak tak to były to warsztaty, które "wąsko" w danej marce zajmowały się naprawą.
model ix35 Comfort Plus 2012 r.

Czujniki cofania
Mój ma dołożone przy zakupie. Niestety po ostatnich mrozach zaczęły mi szwankować tj. jak wrzucę wsteczny bieg to "piszczą" cały czas :-( jak auto postoi trochę w garażu to objawy mijają.
Niestety nie jest to jedyna ich bolączka... od samego początku (kupno od pierwszego właściciela we wrześniu 2016 roku), wyświetlacz na podszybiu jest martwy.
W związku z powyższym podjąłem decyzję o całkowitej wymianie.

Poszukuję dobrego, sprawdzonego i w miarę taniego warsztatu na taką wymianę (nawet nie wiem ile za takie coś mogą krzyczeć :-( )

Nawigacja
w aucie mam fabrycznie zainstalowaną GMS 7243 navi+ , niestety nie spełnia moich oczekiwań, tj brak mozliwości aktualizacji softu i map, słaba czułość na dotyk, słaby odtwarzacz muzyki z usb, ogólnie cienko :( myślałem nad założeniem nawigacji pod androidem

model nr 1

model nr 2

wg. mnie spokojnie będzie pasować zamiast starej, ale czy "daszek" będzie pasował ?? Czy ktoś już to ćwiczył ??

Kamera cofania
Niestety w moim egzemplarzu pomimo założenia przez Hyundai nawigacji GMS 7243 navi+ , kupujący I właściciel nie zdecydował się na kamerkę cofania.
Pytania:
Czy do tej nawigacji, albo opcjonalnie mogę bez problemu podłączyć kamerkę zakupioną na alledrogo taką kamera nr 1 czy taką kamera nr 2
Jak jest cena takiej usługi i czy macie kogoś sprawdzonego?

Mam nadzieję, że mój post nie poleci w Kosmos i ktoś, coś poradzi lub poleci nowemu użytkownikowi tej marki.
Pozdrawiam
Mariusz/Gdańsk Chełm

ps. inne polecane warsztaty również mile widziane, bo na wiosnę hamulce będę wymieniał :-)

Odpowiedz do tematu