Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Dotyczy aktualizacji Nawigacji w ix20
Autor Wiadomość
jurkrzy 

Kolor: szary
 #1  Wysłany: 2019-11-05, 19:53   Dotyczy aktualizacji Nawigacji w ix20

DANE: Pojazd: ix20, rok produkcji 2011
Najprawdopodobniej pojazd nigdy nie przechodził aktualizacji (wnioskuję po drogach jakie są umieszczone w nawigacji) – pojazd sprowadzony z Niemiec , i brak jest języka Polskiego

Potrzebuję:
1. „paczkę” lub link do pobrania aktualizacji Nawigacji (można podesłać na PV lub na skrzynkę pocztową.

2. Instrukcji jak ową aktualizację należy użyć aby prawidłowo zaktualizować mapy

3. Czy po aktualizacji będę posiadał język polski w menu?

4. Czy aktualizacja zmieni język komunikacji wyboru połączeń telefonicznych (np. chcąc wybrać głosowo kontakt z książki kontaktowej mojego telefonu (w tej chwili) muszę się męczyć z akcentem języka angielskiego (przestawiłem z niemieckiego na angielski) jak i wymową tego co jest zapisane w języku polskim w kontaktach telefonu – mały koszmar

5. Bardzo proszę znawców tematu o zajęcie stanowiska czy każda aktualizacja pasuje do każdej nawigacji w każdym HYUNDAIu? czy też nie?

P.S. - Bardzo proszę o rzeczową i rzetelną wypowiedź w powyższym temacie,

jurkrzy 

Kolor: szary
 #2  Wysłany: 2019-11-08, 16:42   Podziękowania
Post wygaśnie: 11.22, 16:42

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w rozwiązanie mojego problemu.
Dziękuję również za te wszystkie wpisy i opisy dotyczące rozwiązania mojego problemu...
Przepraszam że na wszystkie Posty nie mogłem od razu odpisywać. Tak dużo ich było że normalnie nie mogłem nastarczyć by w terminie wszystkim odpisać.
Ciężko mi było wszystkie przeczytać i odpowiadać zarazdem..... tak było wiele tych rad
Dziękuję WSZYSTKIM.... za miłe chwile spędzone na tym forum - szkoda tylko że dzięki waszemu Klubowemu zaangażowaniu muszę się pożegnać z waszym forum.... bo na pewno z waszym zaangażowaniem będzie mi trudno coś dać od siebie.
Pozdrawiam..... jurkrzy (wpisy czytaj jako sarkazm o lekkim zabarwieniu)
P.S. Proszę o sunięcie mojego konta po 18 listopada 2019r.

Odpowiedz do tematu